[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Witam Zawaś -Spearfishing.pl

Witam Zawaś

Jesteś nowy? Przywitaj się z innymi - najlepiej w tym dziale.

Moderator:Goldfish

Zawaś
Posty:4
Rejestracja:pt, 4 sierpnia 2017, 01:19
Witam Zawaś

Postautor: Zawaś » pt, 4 sierpnia 2017, 01:47

Witam.
Na forum trafiłem gdyż lubię kontakt z wodą :) Od małego lubiłem wędkować, i nadal jeśli tylko na to czas pozwala a przeważnie nie pozwala staram się wybrać nad wodę. Sport jest istotnym elementem w moim życiu a więc i pływanie też. Wcześniej bez sprzętu dodatkowego poza kąpielówkami ;) Jakiś czas temu na prezent urodzinowy otrzymałem od żony INTRO w Piechcinie jeśli chodzi o nurkowanie. Było mega :clap: Pierwszy raz byłem 11 metrów pod wodą :shock: Widoki wspaniałe, adrenalina i w ogóle super. Na sprzęt nurkowy i zdobycie uprawnień niestety obecnie nie mogę sobie pozwolić. Za to zakupiłem płetwy MARES AWANTI fajka TUSA HYPERDRY ELITE i gogle MARES. Snurkowanie w tym sprzęcie to dla mnie frajda i wielka przyjemność. Tydzień temu pływanie w Bałtyku i podziwianie choćby meduz oraz znalezienie 3cm bursztynu niewielki wyczyn ale nowe doświadczenie :) Jak wspominałem lubię wędkować. A skoro wędkować i pływać to połączeniem może być łowiectwo podwodne. Chciałbym spróbować! Mam nadzieję że, forum pomoże poszerzyć moją wiedze w tej kwestii :)

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Witam Zawaś

Postautor: doox » pn, 7 sierpnia 2017, 12:54

Witam!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
okaBaka
Posty:50
Rejestracja:pn, 4 lipca 2016, 11:42
Lokalizacja:TRZEBNICA

Re: Witam Zawaś

Postautor: okaBaka » pn, 7 sierpnia 2017, 23:33

Witaj Zawaś.
Mam podobnie jak Ty. Łowiectwo podwodne jest mega. Zacznij od przestudiowania forum - kopalnia wiedzy.
Z jakiego zakątka Polski jesteś?
3m się, powodzenia ;)
O co zadbamy tego doznamy... :wink:
http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Seba
Posty:278
Rejestracja:pn, 25 października 2010, 21:47
Lokalizacja:Cork,Irlandia

Re: Witam Zawaś

Postautor: Seba » wt, 8 sierpnia 2017, 08:55

Witaj!

Awatar użytkownika
Dżimi Ramles
Posty:320
Rejestracja:pt, 27 lutego 2015, 22:22
Lokalizacja:Wrocław

Re: Witam Zawaś

Postautor: Dżimi Ramles » wt, 8 sierpnia 2017, 11:04

Czołem! Ciekawe kiedy wędeczki zaczną się kurzem pokrywać? Odkąd zacząłem nurać, swoich prawie do rąk nie biorę. Ni ma casu... :lol:

Zawaś
Posty:4
Rejestracja:pt, 4 sierpnia 2017, 01:19

Re: Witam Zawaś

Postautor: Zawaś » czw, 10 sierpnia 2017, 10:12

Jestem z Torunia.
Ogólnie wolnego czasu mam bardzo mało ale wczoraj udało się wybrać pomoczyć kija. Rezultaty takie sobie ;)


Wróć do „Powitalnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron