[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Witam z Podlasia -Spearfishing.pl

Witam z Podlasia

Jesteś nowy? Przywitaj się z innymi - najlepiej w tym dziale.

Moderator:Goldfish

bialutki1
Posty:2
Rejestracja:ndz, 6 sierpnia 2017, 22:27
Witam z Podlasia

Postautor: bialutki1 » wt, 15 sierpnia 2017, 22:18

Czytam to forum i czytam, aż w końcu stwierdziłem że trzeba się w końcu przywitać. Tak, że witam serdecznie z Białegostoku. Tematem polowania z kuszą interesuję się jakiś czas. Trochę czytałem, teoretyzowałem i przymierzałem się do tematu. Aż w końcu, w związku z faktem że zacząłem urlop uzałem, że lepszego momentu na start nie będzie. Uzbrojony z wiedzą z tego forum dokonałem zakupów w wariancie podstawowym. I tak od kilku dni oswajam się z ABC (kiedyś pływałem z tym dosyć sporo, ale dużo muszę sobie przypomnieć i nadrobić). Kusza na razie stoi w kącie i czeka, aż się oswoję z nową sytuacją. Tak, że jest szansa że pierwszy strzał oddam pod koniec urlopu :)

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Witam z Podlasia

Postautor: doox » śr, 16 sierpnia 2017, 11:16

Witam serdecznie!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....


Wróć do „Powitalnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron