[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Witam Wszystkich- Marcin -Spearfishing.pl

Witam Wszystkich- Marcin

Jesteś nowy? Przywitaj się z innymi - najlepiej w tym dziale.

Moderator:Goldfish

Awatar użytkownika
borowil
Posty:7
Rejestracja:wt, 27 marca 2018, 21:11
Witam Wszystkich- Marcin

Postautor: borowil » pn, 15 kwietnia 2019, 08:20

No to tak.

Mam na imię Marcin, mam 31 lat, mieszkam w Zakopanem, pochodzę z Beskidu Niskiego na Podkarpaciu i od ubiegłego roku zainteresowałem się tematem spearfishingu. Tamtego roku polowałem na południowo-zachodnich brzegach teneryfy, głowinie na ryby-papugi. Były to dwa wyjazdy w marcu i listopadzie na jakieś 10-11 dni. Tego roku planuję we wrześniu Gozo (Malta) na 2 tygodnie. 31 marca zdałem egzamin na kartę łowiectwa podwodnego w Krakowie. Przed świętami jeśli będę miał czas to wyrobię kartę. Nie wiem czy tego roku jeszcze jesienią znajdę czas, ale będę przymierzał się do polowań również na polskich wodach. Gdyby ktoś wybierał się na południe Teneryfy i chciał się coś dowiedzieć to chętnie jakąś miejscówkę mogę polecić dla początkujących tak jak ja, jak również jeśli chodzi o nocleg itp.

Pozdrawiam wszystkich
"(...)abym w godzinę śmierci nie odkrył, że nie żyłem." H.D.T.

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Witam Wszystkich- Marcin

Postautor: doox » pn, 15 kwietnia 2019, 10:28

Witam serdecznie!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
Dżimi Ramles
Posty:320
Rejestracja:pt, 27 lutego 2015, 22:22
Lokalizacja:Wrocław

Re: Witam Wszystkich- Marcin

Postautor: Dżimi Ramles » wt, 16 kwietnia 2019, 08:08

Czołem! :wave:

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Witam Wszystkich- Marcin

Postautor: bruner » wt, 9 lipca 2019, 15:14

Vitay :hi:
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/


Wróć do „Powitalnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości

cron