[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT?! -Spearfishing.pl

CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT?!

Tutaj wrzucamy wszelkiego rodzaju śmieci dla zabicia czasu.

Moderator:Goldfish

Awatar użytkownika
wojtas361
Posty:472
Rejestracja:sob, 24 maja 2008, 21:01
Lokalizacja:Szczecin
CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT?!

Postautor: wojtas361 » ndz, 8 kwietnia 2012, 23:18

Parę dni temu natknąłem się w sieci na bardzo ciekawy filmy http://www.youtube.com/watch?v=p0BPMaeP ... ure=fvwrel .Jako,że lubię porozmyślać o różnego rodzaju teriach spiskowych i manipulacji postanowiłem wgłębić się w temat. Zapoznałem się z działalnością organizacji HAARP-w skrócie organizacja zajmuje się geoinżynierią-wpływaniem na pogodę,trzęsienia ziemi i wiele wiele innych...Na przełomie 1950r. dokonano pierwszych kontolowanych zmian pogodny np. deszcze lub susze.Ww organizacja, podległe jej jednostki i osobne człony wraz z rządami na skale światową wprowadziły opryski, które ich zdaniem mają za zadanie ograniczyć przenikanie promieni słonecznych i powodować stopniowe ochładzanie się klimatu aby zapobiec globalnemu ociepleniu. Do oprysków używane jest aluminium co pozwala na wytworzenie sztucznej chmury. Problem w tym, że do aluminium dochodzi bar i stront! To ca często widzimy na niebie nad naszymi głowami w miastach których żyjemy to nie smuga kondensacyjna zostawiana przez samolot - to smuga chemiczna nazywana też chemtrails, która utrzymuje się od 3-8 h i tworzy sztuczną chmurę. Myśle,że większość z was to kojarzy. Po pewnym czasie wszystko to spada na nas, zwierzęta, rośliny, glebę i wodę, ktora tak kochamy. Sa już dowody o bardzo wysokim stężeniu aluminium w glebie, wodzie, na roślinach i włosach ludzkich. Normy są przekroczone o kilka tysięcy razy. Ludzie budują działa orgonowe aby rozpraszać toksyczne chmury i co ciekawe to działa. Co do tego tematu, to mam jeszcze przemyślenia o NWO i inyych powiązanych z tym procederem. Statystyki mówią, że 1 na 3 europejczyków umiera na raka...

Dla zainteresowanych podam parę słów klucz:
HAARP
tworzenie chmur
smuga kondensacyjna
smuga chemiczna
NWO
GMO

Media zasypują nas informacjami żeby zapełnić nam głowy szmbem i odwrócić uwagę od prawdziwego zagrożenia.To telenowela z Madzia Waśniewską to afery, afery itp. Dlatego też bardzo ale to bardzo rzadko oglądam TV bo nie chcę być karmiony tym szmbem przez masmedia. Ocknijmy się bo zrobią nam sieczke w głowie jak amerykanca.

Jest masa informacji w sieci ale większość o tym nie wie a może nie chce wiedziec/poznac?

http://www.youtube.com/watch?v=fRu4zLei ... re=channel czy tak lataja samoloty pasazerskie? Czy mamy taki ruch na niebie? Czy dla jaj robią sobie szachownice?!

http://www.youtube.com/watch?v=UmtyZFIxFDM

http://www.youtube.com/watch?v=UWeOvUGKwZY

Jeśli jest na forum ktoś zainteresowany ciekawą dyskusją na ten temat, który dotyka nas wszystkich zapraszam gorąco do dyskusji i przemyśleń.

Awatar użytkownika
Fuwa
Posty:60
Rejestracja:pt, 30 marca 2012, 08:59

Re: CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT?!

Postautor: Fuwa » ndz, 8 kwietnia 2012, 23:34

Opryski chemiczne obserwuję od 5 lat. jeszcze rok temu robiłem na ten temat dokumentację fotograficzną... Głowa mała co się dzieje. Sporo informacji w necie na ten temat... Nie trzeba w nic wierzyć , wystarczy tylko patrzeć w niebo . Zwłaszcza w zaczynający się słoneczny dzień. Kilka godzin i paskudne mleko na niebie... Chemtrails na YTbie . Sporo ludzi dalej umieszcza filmy z oprysków.

Awatar użytkownika
klimekkk
Posty:329
Rejestracja:sob, 18 kwietnia 2009, 16:09
Lokalizacja:Stavanger, Norwegia (gościnnie Słupsk)

Re: CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT?!

Postautor: klimekkk » pn, 9 kwietnia 2012, 10:40

Chyba się Wam fora pomyliły :)

Awatar użytkownika
wojtas361
Posty:472
Rejestracja:sob, 24 maja 2008, 21:01
Lokalizacja:Szczecin

Re: CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT?!

Postautor: wojtas361 » pn, 9 kwietnia 2012, 10:51

klimekk zobacz opis działu... "Tutaj wrzucamy wszelkiego rodzaju śmieci dla zabicia czasu". Jeśli ktoś ma jego nadmiar to odpisze ;) Chciałem poznać opinię ludzi z forum na którym jestem dość często.


Wróć do „Off-Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości

cron