[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kłopot z UPC -Spearfishing.pl

Kłopot z UPC

Tutaj wrzucamy wszelkiego rodzaju śmieci dla zabicia czasu.

Moderator:Goldfish

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:
Kłopot z UPC

Postautor: bruner » wt, 1 kwietnia 2014, 21:23

Czy ktoś z Was reklamował niesprawny sprzęt w UPC (telewizja kablowa, internet, telefon)? Chodzi mi o dekoder lub pilota do niego.

Pilot od dekodera w pokoju mojego synka od nowości miał ciężko działające niektóre przyciski. Po kilku miesiącach ta niesprawność się pogorszyła na tyle, ze nie tylko mały, ale i ja przy użyciu maksymalnej siły z ledwością możemy wysłać z pilota komendy spod około połowy przycisków.

Skontaktowałem się wczoraj telefonicznie z UPC w sprawie tego pilota i zgłosiłem problem. Konsultant sprawdził dane co do typu i stwierdził, że nie ma problemu z wymiana na nowy, jeżeli tylko nie nosi znamion uszkodzenia z winy użytkownika. Ucieszyłem się od razu, lecz pan poinformował mnie, ze w tym przypadku darmowa wymiana nie jest możliwa ze względu na uszkodzenie właśnie z winy użytkownika. Na moje zdziwione pytanie dlaczego, skoro nic się z nim widocznego nie stało i wygląda na fizycznie nieuszkodzony usłyszałem, że w bazie widzi informację przesłaną z rejestru awarii dekodera o tym, że w ciągu 6 miesięcy użytkowania pilot spadł 176 razy na twardą powierzchnię i 42 razy do jego wnętrza dostała się ślina :shock: . W związku z tym darmowa wymiana mi nie przysługuje, jedynie kurierem mogę otrzymać nowego pilota, ale opłata za najbliższy okres rozliczeniowy wzrośnie mi jednorazowo o jego koszt.

Muszę się zdecydować - czy go naprawiać samemu, czy brać nowy za opłatą. Gwarancji jak mnie poinformowano, ze względu na te stwierdzone wypadki pilota już i tak nie mam. Upadki faktycznie są częste bo pilot spada z łóżka małemu na podłogę bardzo często i rzeczywiście nosi na sobie jakieś tam niewielkie ślady jakby jego zębów. Intryguje mnie jednakże czy faktycznie UPC ma takie możliwości detekcji zdalnej (mam najnowsze, najbardziej wypasione wersje dekodera z nagrywarką HD w dwóch pokojach)?
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Tomix_TC
Posty:805
Rejestracja:sob, 3 września 2011, 12:47
Lokalizacja:Bielsko-Biała

Re: Kłopot z UPC

Postautor: Tomix_TC » wt, 1 kwietnia 2014, 22:52

No to masz jasność. Najnowsza technologia w domu. Zapytaj na którym kanale to puszczają. I dla pewności... wiesz... przykrywaj pilota na noc poduszką :th_thmali172: :whistling2: Wielki Brat patrzy.
A tak serio, to faktycznie szczenna opada skąd mają takie informacje (ślina - dobre! ). Co do reklamacji UPC nie pomogę. Ale też po tych informacjach nie kupię. Jedyne co mogę zasugerować podpytaj w sklepie elektronicznym czy nie mają pilotów uniwersalnych, które można pod UPC zaprogramować.

Awatar użytkownika
tolek666
Posty:600
Rejestracja:czw, 27 sierpnia 2009, 13:02
Lokalizacja:Kraków

Re: Kłopot z UPC

Postautor: tolek666 » wt, 1 kwietnia 2014, 23:21

Dobre mi sobie :lol:

Mi wykryli, że pilot został zalany drinkiem składającym się z : wódki, sprite, zagęszczonego soku malinowego i limonki wyprodukowanej w szklarni w paragwaju ze zbyt małą dawką azotu i fosfou przy nawożeniu oraz 12 h nasłonecznieniem ... :shock:

A na koniec rozmowy z konsultantem usłyszałem : " I kto teraz jest SPRITE a kto PRAGNIENIE"

:rotflmao:
www.sspoland.pl

Guma na metry "17 " w tubingu do sprzedania :
viewtopic.php?f=27&t=3459

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Kłopot z UPC

Postautor: bruner » śr, 2 kwietnia 2014, 23:11

prima aprilis :mrgreen:
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/


Wróć do „Off-Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron