[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
...a robić nie ma komu! -Spearfishing.pl

...a robić nie ma komu!

Tutaj wrzucamy wszelkiego rodzaju śmieci dla zabicia czasu.

Moderator:Goldfish

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31
...a robić nie ma komu!

Postautor: PaWEŁ » śr, 20 maja 2015, 13:04

Jakaś schizofremia zapanowała wśród brytyjskich polityków. Od jakiegoś czasu (najgłośniej przed ostatnimi wyborami) odgrażają się że ograniczą imigrację na Wyspy. A ja się pytam - kto wtedy będzie na nich pracował?
Kilka przykładów:
Wfirmie dla której pracuję, od roku szukają kierowców i dopiero kilka dni temu zatrudnił się jeden Angol. W międzyczasie dwóch odeszło. Za to pracę podjęło chyba z dziesięciu Rumunów. A zarobić można od 300GBp (ale tylko jak się nie chce robić) do 900GBP tygodniowo na czysto.

Mój sąsiad pracuje w budownictwie. Brakuje fachowców. Murarze mają do 20GBP na godzinę, elektrycy od 15GBP itd.

W domach opieki wiszą ogłoszenia o wakatach. W restauracjach i pubach też.

Znajomy pracuje w agencji zatrudnienia i mówi że firmy dzwonią a oni nie mają kogo im wysłać.

Komu żle w Polsce niech pakuje manatki póki jeszcze można się załapać do UK!!!

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: ...a robić nie ma komu!

Postautor: Drifte » śr, 20 maja 2015, 20:21

Ja bym bardzo chętnie tam pojechał, ale mimo, że jestem technik-elektronik, elektryk, spawacz i rusznikarz, to doświadczenie mam tylko w rusznikarstwie, a to bardzo niszowa dziedzina. Elektryka i spawacza bez doświadczenia nikt nie zatrudni, taka prawda.


Wróć do „Off-Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron