[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tabelki w trakcie pracy -Spearfishing.pl

Tabelki w trakcie pracy

Wszystko co dotyczy treningów.
Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:
Tabelki w trakcie pracy

Postautor: nemesis » śr, 16 kwietnia 2014, 12:04

Zacząłem robić tabelki w trakcie pracy biurowej, bez wyciszenia psychicznego itd, z mniejszymi czasami, czy taki trening ma sens?

No i drugie pytanie, jak często je robić, na razie od 5 dni robię codziennie na o2 i co2, ale myślę nad tym żeby robić tylko jedną dziennie. Tabelki robiłbym max 5 dni w tygodniu.

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Tabelki w trakcie pracy

Postautor: bruner » śr, 16 kwietnia 2014, 12:42

Lepiej jest naprzemiennie. W jeden dzień o2 a w inny co2.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
stargrass
Posty:207
Rejestracja:ndz, 16 grudnia 2012, 11:38
Lokalizacja:Białystok

Re: Tabelki w trakcie pracy

Postautor: stargrass » śr, 16 kwietnia 2014, 14:49

Taki trening ma jak najbardziej sens. W tych warunkach jest ciężej więc to naturalne, że czasy będą krótsze. Moim zdaniem wpływ na tolerancję CO2 będzie podobny do ćwiczeń w optymalnych warunkach. Tabele na O2 będą zapewne mniej skuteczne bo tu odpowiednio długi czas bezdechu ma większe znaczenie. Osobiście tak jak Bruner odradzam wykonywanie dwóch tabel dziennie. Pięć razy w tygodniu to moim zdaniem maksymalna ilość, zalecałbym nawet mniej, 3-4 razy w tygodniu.

Fedajkin
Posty:44
Rejestracja:ndz, 6 stycznia 2013, 20:49
Lokalizacja:Szczecin

Re: Tabelki w trakcie pracy

Postautor: Fedajkin » czw, 17 kwietnia 2014, 00:32

Ja również odradzam codziennie, najlepiej 5x w tygodniu akurat w pracy 3x na CO2 i 2x na O2, jak będziesz czuł że coś jest nie tak z organizmem to chwila przerwy i zmniejsz ilość wykonywanych tabel. I ogólnie jak czujesz sie zmeczony, wkurzony, nie chce ci sie itp. to raczej daruj sobie tabele, lepiej jednak żeby organizm nauczył się odruchu że wstrzymanie oddechu kojarzy się z czymś pozytywnym (mózg odgrywa tu bardzo dużą rolę). Przynajmniej u siebie coś takiego zaobserwowałem :)

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Tabelki w trakcie pracy

Postautor: nemesis » czw, 17 kwietnia 2014, 09:12

Dzięki za info, będę robił w pracy 2x co2 i 2x o2 i w domu na loozie raz tabelę C.


Wróć do „Treningi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości