[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Wroclaw treningi -Spearfishing.pl

Wroclaw treningi

Wszystko co dotyczy treningów.
Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:
Wroclaw treningi

Postautor: wojciechgorajek » wt, 27 października 2015, 16:32

Witam. Znalazłem na forum wzmiankę o treningach we Wrocławiu, z postów doszedłem do wniosku że to już raczej historia:( (czy może się mylę??).
Czy obecnie odbywają się jakieś treningi lub ktoś szuka partnera treningowego??

Pozdrawiam ;)

PiotrekWrck
Posty:117
Rejestracja:pn, 15 września 2014, 18:43
Lokalizacja:Chorzów

Re: Wroclaw treningi

Postautor: PiotrekWrck » śr, 28 października 2015, 10:56

We wtorki regularnie zbieramy się na freediving basenowy i hokeja. Serdecznie zapraszamy :)
Grafik tygodniowy wygląda tak:
wtorek, Oława free+hokej od 20 do 22 za 14zł (mamy rezerwację torów w cenie), zbiórka o 19:00 na wspólny dojazd pod Kauflandem na ul. Armii Krajowej / Bardzka (chwilowo). Na free chodzi regularnie około 5 osób, więc zawsze znajdziesz kogoś do pływania.
czwartki hokej na Brucknera. Tam jest nowiutki basen przy liceum, polecam.
niedziele sparingi hokejowe Hydra-Pirania na AWFie o 20:00. Tutaj trzeba już troszkę radzić sobie z krążkiem ;)
i ostatecznie jest grupa na FB, w której możesz dowolnie się umawiać na treningi
https://www.facebook.com/groups/1376512182673399/
z kolei w Trzebnicy Hydra urzęduje, to pewnie Daniel poda Tobie informacje o treningach.

Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: wojciechgorajek » śr, 28 października 2015, 12:57

Dzięki za szybką odpowiedź PiotrekWrck!:) myślałem że będzie gorzej jeśli chodzi ilość dotepnych treningów, szkoda że na Awf nie ma niczego głównie pod Free lub spear bo mam najbliżej:) treningów strzelania itp raczej nie ma prawda?:)

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: doox » śr, 28 października 2015, 16:57

Treningi Hydry w poniedziałki w Trzebnicy od 20:00 do 22:00. Wszyscy zbierają się w hallu głównym na Marino o 19:15 i jada najmniejszą możliwa liczbą samochodów do DTR. Jak coś to pisz (mgazyn@apneasports.pl) lub dzwoń 696 414 818. Możemy coś pokombinować free lub spearo we Wrocku. Trzeba by ogarnąć jakiś tor na jakimś basenie.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: wojciechgorajek » śr, 28 października 2015, 17:02

Ja mogę spróbować zagadać do kierownika na Wks we Wrocławiu tylko musiałaby być na 100 jakas grupa osób. Na awf też mogę spróbować ale myślę że na Wks szybciej się dogadam:)

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: doox » śr, 28 października 2015, 17:45

Załatwiaj. Jak coś mam 3 zestawy do strzelectwa basenowego ;-)
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Wroclaw treningi

Postautor: AlfredoWargas » śr, 28 października 2015, 21:38

Piszę się o ile termin będzie dogodny . Oława dla mnie za daleko ale AWF czy WKS jak najbardziej by mi pasował .Jak coś to jeszcze Dżimi pewnie by się na to pisał .
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: wojciechgorajek » śr, 28 października 2015, 23:26

Dobra to jutro podjade na basen i zagadam czy była by taka możliwość.. Będę dawał znać co i jak:)

Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: wojciechgorajek » czw, 29 października 2015, 14:10

Jestem po spotkaniu i jesli chodzi o treningi na wks, sprawa wygląda następująco:
treningi free basen 50m (godzina lekcyjna 45min) :
wtorek środa czwartek piątek godzina 20:30
wtorek czwartek piątek godzina 21:15 to są dostępne godziny
cały tor z moją zniżka 105zł + vat. Jak ktoś ma firme to odliczymy vat i super, ewentualnie mogę spróbować zrobić to na firmę w której pracuje, myślę że problemu nie będzie.

Jesli chodzi o treningi spearo, to sprawa jest troszkę bardziej skomplikowana, jedyny teremin który wchodzi w grę to sobota godzina 19, moglibyśmy wejść po godzinach funkcjonowania basenu( jest czynny do 19) cena za pełną godzinę ok 160 zł. I w tym przypadku potrzebujemy zgodę od prezesa na piśmie, czyli trzeba przygotować formalną prośbę i dalej będę to jakoś załatwiał.


Jeśli chodzi o awf treningi spearo odpadają, musielibyśmy wynająć cały basen i z maksymalnymi zniżkami kosztowało by to ok +300 zł, godziny też pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli chodzi o treningi free myślę że uda mi sie załatwić jeszcze taniej niż na wks i tutaj myslimy o pełnej godzinie, nie znam jeszcze dostępnych godzin ale raczej pn-pt wieczorne na zasadzie wynajęcia jednego toru ze zniżką.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: wojciechgorajek » czw, 29 października 2015, 14:11

Tak więc im więcej chętnych tym mniejsze koszty:)

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Wroclaw treningi

Postautor: AlfredoWargas » czw, 29 października 2015, 14:19

Mi odpowiada . Teraz zorganizować grupę 6-8 osób i można działać . Sobota dziewiętnasta - z latarkami . Dobry trening przed marcowymi zawodami :D
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: wojciechgorajek » sob, 31 października 2015, 07:55

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na priv wraz z numerem telefonu , oraz informacji o formie zajęć bardziej atrakcyjnych dla Was żebym wiedział co załatwiać.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wojciechgorajek
Posty:100
Rejestracja:śr, 25 marca 2015, 11:41
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wroclaw treningi

Postautor: wojciechgorajek » czw, 5 listopada 2015, 13:12

Witam. Mała aktualizacja, cena za tor awf tylko Free ok 90 zł z vat. Godzina 19.
Chętnych na priv. Pozdrawiam


Wróć do „Treningi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości