[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Wędkarze mieszają - Strona 2 -Spearfishing.pl

Wędkarze mieszają

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
endriudrawsko
Re: Wędkarze mieszają

Postautor: endriudrawsko » wt, 16 września 2008, 22:41

Nie wiem jakie sa zwyczaje na innych forach bo to moje pierwsze,czy drugie..Myślę jednak że pomimo założeń forum,że ma to być forum publiczne,otwarte itd,można odstąpic od reguły w szczególnej sytuacji a taką myślę jest sytuacja ze związkiem łowiectwa.przecież nie bedziemy pisac do siebie prywatnych wiadomości,kopiować podawać dalej itd.kto na to ma czas..myślę wątek dla zamkniętej grupy uzytkowników ma tu uzasadnienie.tyle tylko że w dyskusji musi uczestniczyc więcej osób.chcemy poznać Wasze zdanie.jesli ma to być głosowanie,niech będzie.tylko róbmy to szybko.skoro juz poruszyliśmy ten temat róbmy coś dalej.zaangażowanie jest w naszym wspólnym interesie.na marginesie powiem tak,mam zamiar wyjechać z kraju.prawdopodobnie rzadko będę tu bywał.tam gdzie będę są warunki kilka razy lepsze do łowiectwa i na dobrą sprawę mógłbym dać sobie spokój z kartami łowieckimi,ze związkami itp.radziłem sobie bez biurokracji ,radziłbym sobie nadal przez dłuugie lata.jak wspomniałeś indian każdy ma swoje patenty,ja mógłbym jeszcze długo jechać na swoich.mógłbym również pomyślec tak: mam gdzieś związki,jak chcą to niech zakazują łowiectwa,ja sobie poradzę.na dobrą sprawę nie musiałbym sie w to wcale angażować.jest jednak inaczej.
jesli natomiast ktoś puścił frachę a ja zaangażuję sie jak kretyn,po to tylko żeby za jakiś czas okazało się że ktoś ma swój prywatny interes w tworzeniu związku,bo juz nic mnie nie zdziwi..to wtedy Panowie mocno się wku....ę i wywalę na wszystko ch...
jest więc dobra okazja żeby zdementowac ewentualne moje domysły lub innych i powiedzieć o co w tym tworzeniu związku chodzi.wnoszę o utworzenie wątku o związku łowiectwa i ustalenie zasad ewentualnej weryfikacji.można stworzyc wątek z ankietą do głosowania.


Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości