[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Prezentacja:) -Spearfishing.pl

Prezentacja:)

Ogólne rozmowy podwodnych łowców. Zarówno początkujących jak i starych wyjadaczy.
Awatar użytkownika
marcin
Posty:122
Rejestracja:pt, 12 września 2008, 13:50
Lokalizacja:Warszawa
Prezentacja:)

Postautor: marcin » wt, 5 maja 2009, 13:18

Jesteście może w posiadaniu jakiejkolwiek prezentacji w Powerpoint - cie na temat morza, ryb, rybołówstwa, freedivingu, nurkowania etc? Poszukuje czegoś takiego na wlasny uzytek:) (dodatkowe punkty z technologii informacyjnej, a nie mam czasu sie z tym bawić)

Za wszelką pomoc składam serdeczne Bóg zapłać:), jezeli się nie znajdzie hmmm no coż może coś zrobie :P

krzysiek4

Re: Prezentacja:)

Postautor: krzysiek4 » wt, 5 maja 2009, 16:34

Zrozumiałem że chodzi ci o mnóstwo fotek na te tematy ? a prezentację puzniej to juz łatwo zrobić.
:?:

Awatar użytkownika
marcin
Posty:122
Rejestracja:pt, 12 września 2008, 13:50
Lokalizacja:Warszawa

Re: Prezentacja:)

Postautor: marcin » czw, 14 maja 2009, 10:50

Problem sam się rozwiązał, uniknąłem siedzenia nad durnym powerpointem dla 5 pkt :)


Wróć do „Blue Hunters”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 61 gości