[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Endoskopia zatok -Spearfishing.pl

Endoskopia zatok

Wszystko co dotyczy problemów zdrowotnych związanych z nurkowaniem.
U-BOOT
Posty:107
Rejestracja:ndz, 26 października 2008, 14:03
Lokalizacja:Poznań
Endoskopia zatok

Postautor: U-BOOT » wt, 28 kwietnia 2009, 00:14

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić. Czy miał ktoś do czynienia z ENDOSKOPIĄ ZATOK i wie jak to wygląda? Chyba mnie to czeka a nie wiem jak z nuraniem po tym zabiegu. Gdy robili mi przegrodę to wszyscy zalecali, i naprawdę jest o niebo lepiej ale nie do końca, więc czeka mnie właśnie to. Chodzi o powiązanie z nuraniem i wogóle dalszym nuraniem. :beg:

Awatar użytkownika
proca
Posty:689
Rejestracja:pn, 20 października 2008, 01:04

Re: choroby

Postautor: proca » wt, 28 kwietnia 2009, 02:38

Ja tylko znam metodę płukania zatok lekko słonawą wodą, sam próbowałem na sobie i było ok.

Twój przypadek jak sądzę jest poważniejszy. Słyszałem o punkcji zatok, ale to co ty napisałeś to się z tym nie spotkałem.

Temat zatok był poruszany na frediving.com.pl/forum nie jeden raz, tam na pewno Ci ktoś coś doradzi.
Piękne chwile: ...zapach zaszczanej pianki w szczelnie zamkniętym samochodzie, zimą przy włączonym ogrzewaniu!

U-BOOT
Posty:107
Rejestracja:ndz, 26 października 2008, 14:03
Lokalizacja:Poznań

Re: choroby

Postautor: U-BOOT » wt, 28 kwietnia 2009, 12:47

Mi na tomografii wyszło, że ujścia są zatkane i żeden lek tago nie przeźre. Więc płukanie i punkcja nic nie dadzą. Ogólnie gdyby nie nuranie to bym do tego nie doszedł, ale brak możliwości wyrównania cisnienia kończyło się maską pełną krwi i piekielnym bólem. Więc muszę znowu odłożyć głębokie nuranie :4_14_202: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: choroby

Postautor: Jaca » wt, 28 kwietnia 2009, 20:05

wogóle na razie odłóż nuranie bo nie wejdziesz więcej do wody!!! a co do ondoskopii to włożą Ci przewód z kamerką do nosa, na końcu przewodu będą różne końcówki zależnie od tego co będą robić. jeżeli mają udrażniać zatoki to prawdopodobnie zakończone będzie urządzeniem mikrofalowym zeby przepalać się. będzie git. 3m się


Wróć do „Zdrowie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 49 gości