[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Omer Black Moon -Spearfishing.pl

Omer Black Moon

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów
Omer Black Moon

Postautor: ivanadg » wt, 6 listopada 2012, 12:17

Witam kolegów

Tak się składa, że jestem przed zakupem pianki do ŁP. Chciałbym żeby z zewnątrz był nylon, wew. open cell. Tak naprawdę nie miałem styczności z wieloma piankami do ŁP natomiast skupiłem się pomiędzy Beuchat Mundial Competition a Omer Black Moon. Czy miał ktoś z Was styczność z tą drugą?. Pianka Omera jest w dostępna w Deca w Anglii z tego co widze u nas jeszcze jej nie ma. Pozdrawiam i czekam na opinie
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
klocek-it
Posty:1082
Rejestracja:śr, 19 sierpnia 2009, 00:08
Lokalizacja:Luban Slaski , Wlochy

Re: Omer Black Moon

Postautor: klocek-it » wt, 6 listopada 2012, 15:39

Jest to ta sama pianka co camu 3d. Bardzo miekka i wygodna jestem z niej zadowolony. cena black moon we Wloszech to okolo 260 euro wiec za ta cene mysle ze lepiej jakas pianke na wymiar kupic.

jarjac
Posty:46
Rejestracja:śr, 9 maja 2012, 17:58
Lokalizacja:Rawa Mazowiecka

Re: Omer Black Moon

Postautor: jarjac » wt, 6 listopada 2012, 22:06

Pianka Omer Blackmoon jest już również dostępna w Polsce (Decathlon Targówek Warszawa w niedziele była dostępna cena coś koło 650zł za góre i 550zł za spodenki albo trochę drożej) nie przyglądałem się jej dokładniej ale na lepiej wykonaną i trwalszą wyglądała pianka Beuchata.

Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00

Re: Omer Black Moon

Postautor: indianin » sob, 10 listopada 2012, 09:44

Temat był już poruszany prze zemnie viewtopic.php?f=60&t=3319
Generalnie mimo że jestem fanem omera to jesli chodzi o cenę jakość wykonania i trwałość skafandrów nie wypada za dobrze w porównaniu do beuchata np.
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości