[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uszczelnianie rękawiczek -Spearfishing.pl

Uszczelnianie rękawiczek

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:
Uszczelnianie rękawiczek

Postautor: nemesis » czw, 13 lutego 2014, 20:23

Mocno ciekną mi rękawice, a im więcej nimi ruszam, tym łatwiej woda się wymienia. Ma ktoś jakiś patent na uszczelnienie?

Rękawiczki z obydwu stron pokryte są materiałem.

Awatar użytkownika
kolumb7
Posty:420
Rejestracja:pn, 9 września 2013, 15:14
Lokalizacja:Norwegia

Re: Uszczelnianie rękawiczek

Postautor: kolumb7 » pt, 14 lutego 2014, 01:07

Nemesis warto zakupic na zime nowe rekawiczki pod rekaw . Zerknij na temat lowy w pazdzierniku. Wstawilem zdjecia rekawiczek -polecam ten typ na zime.
Pozdrawiam :wave:

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Uszczelnianie rękawiczek

Postautor: nemesis » pt, 14 lutego 2014, 15:46

Grubość i ogólnie rękawiczki są ok, tylko właśnie problem jest z tym, że ciekną przez szwy...

W domu testowałem tak, że wsadziłem rękę do wiadra z zimną wodą, ale tak, żeby nie zakryć mankietu. Rękawiczka błyskawicznie wypełniła się wodą, bez ruszania po 2 sekundach czułem, że woda się wlewa, a po chwili już była pełna. Przy ściskaniu ręki, woda się wymienia i znowu organizm musi ją ogrzać. Zakładam, że jak wyeliminuję przeciekanie, to będzie idealnie.

Awatar użytkownika
kolumb7
Posty:420
Rejestracja:pn, 9 września 2013, 15:14
Lokalizacja:Norwegia

Re: Uszczelnianie rękawiczek

Postautor: kolumb7 » pt, 14 lutego 2014, 20:17

Na pompuj rekawiczke ,zamocz w wodzie z mydlem. Zobacz gdzie babluja.Jezeli punktowo sa nieszczelnosci to klej do neoprenu pomoże, po całych szwach to będzie ciężko uszczelnic.Ja kupujac rękawice i skarpety, pompuje jak balonik-dobrze wykonana rekawica-skarpeta trzyma powietrze.Nieszczelne flaczeja po chwili. Szczelne rękawice ,skarpety i pianka nurkowa znacząco wydłużają i poprawiają komfort nurkowania zimą. Warto na zimę kupic nowe porządne rekawice i skarpety. :wave:

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Uszczelnianie rękawiczek

Postautor: nemesis » ndz, 20 kwietnia 2014, 22:53

Za radę emer'a szwy rękawiczki obkleiłem klejem do neoprenu, a wcześniej jeszcze zacząłem nakładać gumowe rękawiczki na rękawice i jak na razie się to sprawdza.

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Uszczelnianie rękawiczek

Postautor: bruner » wt, 22 kwietnia 2014, 17:52

Kup inne rękawice
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 50 gości