[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Rozmiarówka Beuchat Mundial Compitition -Spearfishing.pl

Rozmiarówka Beuchat Mundial Compitition

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

do0r5
Posty:73
Rejestracja:wt, 16 października 2012, 09:44
Rozmiarówka Beuchat Mundial Compitition

Postautor: do0r5 » sob, 25 października 2014, 19:53

Cześć, piszę do posiadaczy skafandra Beuchat Mundial Compitition 7mm.
Chce sobie teraz taki zamówić, ale mogę mieć problem z rozmiarem, mam 180cm wzrostu i waga 90kg, wąskie ramiona i duża dupa i uda. Jeżeli ktoś z posiadaczy podobnego skafandra i podobną budowę niech napisze jaki rozmiar posiada będę miał jakiś punkt odniesienia.
Po za tym jak z waszego doświadczenia wyglądało kupowanie skafandrów Beuchat'a braliście rozmiar z rozpiski czy inaczej kombinowaliście.

Pozdrawiam
Patryk

Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00

Re: Rozmiarówka Beuchat Mundial Compitition

Postautor: indianin » ndz, 26 października 2014, 18:53

Ja miałem odwrotnie. :) dlatego góra xl a dół l a następnie u Pana Gałacha zwężenie w pasie. Wymiary z rozmiarówki Beuchata sobie wziołem . Pamiętaj ze plusem tego neoprenu jest to że jest mega elastyczny więc jeżeli gdzieś jakiś wymiar Twojego ciała Ci przekracza o parę cm to się tym nawet nie przejmuj ten neopren da radę i nie będzie cię cisnął.
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

INDIANISKO
Posty:848
Rejestracja:ndz, 28 czerwca 2009, 19:33

Re: Rozmiarówka Beuchat Mundial Compitition

Postautor: INDIANISKO » pn, 27 października 2014, 01:06

Jestem xxl, beuchata mam L i sądzę żeby był totalnie dostosowany/przylegający to 5mm. mógłby być M
taki to jest materiał.
Ale tylko ten mundial....ekueipe nie jest tak elastyczny(natomiast jest bardziej wytrzymały)
"spearfishing...zabijamy z miłości do natury"

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Rozmiarówka Beuchat Mundial Compitition

Postautor: ivanadg » pn, 27 października 2014, 11:48

Ja mam Beuchata mundial Prestige. mam 175 cm ok 86 kg i mam rozmiarówke M. Daje rade :)
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

maruda
Posty:84
Rejestracja:sob, 3 grudnia 2011, 00:05
Lokalizacja:Kraków

Re: Rozmiarówka Beuchat Mundial Compitition

Postautor: maruda » wt, 28 października 2014, 20:41

Beuchat Mundial Competition mam rozmiar M
mam 181 cm, 80 kg, obwód klatki 98 , pas 92, biodra 98
jest dla mnie troszkę luźna - zwłaszcza spodnie , mam też 5 mm Cressi ale tutaj przy tych samych wymiarach musiałem wybrać rozmiar L i ta jak była nowa ( 4 sezony temu ) to była bardziej dopasowana niż Mundial
nie podałeś dokładniejszych wymiarów więc ciężko się odnieść

do0r5
Posty:73
Rejestracja:wt, 16 października 2012, 09:44

Re: Rozmiarówka Beuchat Mundial Compitition

Postautor: do0r5 » sob, 1 listopada 2014, 22:16

Cześć Koledzy, wracam do tematu, dzisiaj tyłek zmarzł mi niemiłosiernie, podam swoje wymiary, zaznaczam jednak że jestem cały czas na diecie i chudnę około 1 kg na tydzień / dwa tygodnie, docelowa waga 85 kg

Obecnie
wzrost 180cm
waga 90kg
Obwód uda 69cm
Talia 95
Biodra 118cm
Biceps 37cm
Klatka piersiowa 105cm

Kto ma coś podobnego niech poda swój rozmiar, dzięki
Pozdrawiam
Patryk


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron