[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pianka na Bałtyk i zatokę Pucką? -Spearfishing.pl

Pianka na Bałtyk i zatokę Pucką?

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

jetfan
Posty:5
Rejestracja:sob, 26 grudnia 2015, 18:30
Pianka na Bałtyk i zatokę Pucką?

Postautor: jetfan » sob, 26 grudnia 2015, 21:18

Witam Wszystkich w trakcie Świąt :)

i proszę o radę w sp. jak w tytule. Chodzi o to, że gdy jestem nad Bałtykiem w sp. windsurfingowych i akurat nie wieje to pojawia się pytanie co robić? Można np. dać nura :) Ale w jakiej piance? Naczytałem się forów, polskich i innych, tego również. Generalnie wnioski są takie, że pianka grubości co najmniej 7mm, najlepiej z open-cell wewnątrz, najlepiej Yamamoto, najlepiej z wewnętrzną warstwą metallic (tak mają niektóre modele Cressi). Są też dobre opinie o Cressi Ultraspan. Najlepsza jest oczywiście pianka na miarę np. Elios tylko ta kasa... Więc raczej gotowiec np. Beuchat, Cressi właśnie lub np. Omer (chociaż tu już opinie nie są jednoznaczne) albo Imersion. Więc teraz mam prośbę do praktyków: co polecacie na Bałtyk wiosną i jesienią (bo wtedy tam jeżdżę). Będę wdzięczny za każdą podpowiedź/opinię.

jetfan
Posty:5
Rejestracja:sob, 26 grudnia 2015, 18:30

Re: Pianka na Bałtyk i zatokę Pucką?

Postautor: jetfan » ndz, 3 stycznia 2016, 16:50

Na razie brak podpowiedzi... szkoda :(

ale w międzyczasie zawęziłem listę potencjalnych możliwości do Bauchat'a 7mm dostępnego m.in. w Decathlonie oraz Imersion, dostępny w chyba dobrej cenie tutaj:

http://apnea.co.uk/clearance/450-imersi ... -pant.html

Może tym razem ktoś z Was podzieli się opinią?

Pozdrawiam,
Z

PiotrekWrck
Posty:117
Rejestracja:pn, 15 września 2014, 18:43
Lokalizacja:Chorzów

Re: Pianka na Bałtyk i zatokę Pucką?

Postautor: PiotrekWrck » pn, 4 stycznia 2016, 21:02

Mam Beuchata Mundial Competition 7mm i nurałem w niej w temp wody do 6C. Po 2h wygoniły mnie zmarznięte ręce. Na tym forum znajdziesz masę opinii o tej piance. Moją kupowałem w Dekaczu i polecę ten sklep. Oglądałem pianki ze Scubastore, które były strasznie wygniecione podczas przesyłki. Dekacz wysyła w sporym kartonie, więc nie ma tragedii. Poczytaj opinie o sklepach w odpowiednim dziale na tym forum.


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron