[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Nowa pianka Salvimar pęka co zrobić? -Spearfishing.pl

Nowa pianka Salvimar pęka co zrobić?

Wszystko co dotyczy pianek, kamizelek, rękawic oraz skarpetek.

Moderator:doox

arclight
Posty:10
Rejestracja:sob, 23 kwietnia 2016, 14:21
Lokalizacja:Szczecin
Nowa pianka Salvimar pęka co zrobić?

Postautor: arclight » pn, 22 maja 2017, 10:42

Witam, pojawił się u mnie mały problem. Kupiłem 2 miesiące temu nową piankę Salvimar Wet Drop Cell. Towar teoretycznie świeży, z 2016 roku jak głosił napis na kurtce. Od pierwszego użycia pojawiły się z nią odrazu mega problemy. Po wysuszeniu jej zobaczyłem że cały kaptur oraz niektóre miejsca w środku kurtki, są popękane. Wyglądało to tak, jakbym podczas ściagania jej z siebie za mocno wczepił paznokcie w kaptur, mimo że wiem że na 100% tego nie zrobiłem! Z piankami obchodzę się jak z jajkiem i doskonale wiem że materiał Drop Cell jest materiałem bardzo delikatnym. Piankę odwiozłęm do serwisu w Szczecinie, nie kłóciłem się za bardzo z serwisantem, koszty poklejenia pianki wzialem na siebie (60zł). Ale to co się stało po ostatnim pływaniu to nie może być przypadek. Podczas pływania poczułem nagle zimno w kroczu. Po wysuszeniu wypraniu pianki i wysuszeniu jej odkryłem na spodniach wielkie pękniecie przez całe krocze! Około 15 cm! Mało tego neopren odkleił się nawet od zewnetrznej częsci skafandra. Z tąd moje pytanie. Czy mieliście takie przypadki z piankami Dropp Cell? Oraz co myślicie gdy zaniose ja do serwisu? Pękniecie jest zdecydowanie za duze na sklejenie, poza tym placac za pianke ~800zł nie chce mieć poklejonej całej pianki tylko nową piankę, która jest zrobiona z wlasciwego materialu. To już nawet w mojej starej piance Seac najtanszej z Decathlonu takie rzeczy sie nie dzialy! Wg mnie po prostu trafiła mi się felerna pianka, tylko obawiam się że w serwisie uznają ze jest to moja wina.

korbowody
Posty:79
Rejestracja:ndz, 9 sierpnia 2015, 09:17

Re: Nowa pianka Salvimar pęka co zrobić?

Postautor: korbowody » wt, 25 lipca 2017, 07:16

Mowisz że nosisz do serwisu? to gdzie kupiłeś?. Ja miesiąc temu kupiłem taką samą:
https://www.scubastore.com/nurkowanie/s ... n/137299/p
i nurałem już z dziesięć razy, kupiłem przymałą coby dobrze dolegała, naciągam ją na mydło i nic się nie dzieje. Od pazurów pare zadrapań jest , ale nic poza tym. Jeśli kupiłeś od polaka to pewnie dorwal towar zleżały na magazynie po tańszej cenie.Ja kupiłem na scuba i wszystko jest ok. Próbuj zwrócić towar uzywając nie gwarancji tylko Towar niezgodny z umową.


Wróć do „Pianki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron