[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza. - Strona 2 -Spearfishing.pl

Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza.

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
Cassidy
Posty:720
Rejestracja:wt, 3 sierpnia 2010, 21:22
Lokalizacja:Milanówek
Re: chcialbym poprosic o pomoc. pierwsza kusza.

Postautor: Cassidy » sob, 11 września 2010, 08:37

I wszystko jasne :) . Dzięki klimekkk

Awatar użytkownika
jachu
Posty:324
Rejestracja:ndz, 30 maja 2010, 20:57
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: chcialbym poprosic o pomoc. pierwsza kusza.

Postautor: jachu » ndz, 12 września 2010, 10:31

miałem ten sam problem i ostatecznie znajomy namówił mnie na Omer Tempest 50 z regulacją, swietna kusza, nie meczy nadgarstka, bardzo celna i cicha, znakomicie nadaje sie na polowania w litoralu :fish_h4h:

gerard36856
Posty:35
Rejestracja:czw, 2 września 2010, 20:48

Re: chcialbym poprosic o pomoc. pierwsza kusza.

Postautor: gerard36856 » ndz, 12 września 2010, 11:16

Jachu, ja mam 15km do bydgoszczy :twisted:

Awatar użytkownika
jachu
Posty:324
Rejestracja:ndz, 30 maja 2010, 20:57
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: chcialbym poprosic o pomoc. pierwsza kusza.

Postautor: jachu » ndz, 12 września 2010, 12:04

fajnie, szkoda tylko, że tak mało łowisk w okolicy... ale może się zmieni od przyszłego roku...

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza.

Postautor: rosomak » pn, 20 września 2010, 23:42

jachu, pewnie omera masz od cebuli? :mrgreen: A z łowiskami nie jest źle. My czesto jeździmy na wlk kanał-jak chcecie z gerardem śmignąć-dajcie cynka. Napewno sie jakoś spasujemy :wink:

Awatar użytkownika
jachu
Posty:324
Rejestracja:ndz, 30 maja 2010, 20:57
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza.

Postautor: jachu » wt, 21 września 2010, 04:27

ok, jak bylem ostatnio na kanale bylo max. 1,2 m glebokosci, na rozlewisku z 2 m, ale pelno krzaczorow

rosomak
Posty:1478
Rejestracja:pn, 28 września 2009, 13:15
Lokalizacja:Las Powidz

Re: Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza.

Postautor: rosomak » śr, 22 września 2010, 00:29

a co Tobie więcej potrzeba jak nie rozlewiska, 2m gł. i krzaczory??? :mrgreen: no może jeszcze dobrej widoczności-ale o tej porze roku z tym raczej nie ma problemu :wink:

Edit: Jaca - lepiej używać takich słów.

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza.

Postautor: bruner » ndz, 26 września 2010, 21:08

Ktoś kiedyś pytał ( chyba Piocze) jak zrobić żeby przy naciąganiu linka nie była przycinana pomiędzy widełkami a wrębem strzały, gdy linka jest przeprowadzona wyłacznie przez tylny otwór w strzale.

Patent jest banalny i bardzo prosty. Zademonstruję na przykładzie omera xxv. Kawałek sztywnej żyłki takiej jak uzywamy do strzały (ja akurat użyłem tzw żyłki gospodarczej 1.5 mm, 8 pln za 50 metrów, której czasem też używam przy kuszach) przywiązany do osłony spustu, jak na pierwszym zdjęciu. Nie przeszkadza w trakcie polowania, a bezpośrednio przed naciąganiem wkładam go do otworu w strzale odciągając nią linkę na bok jak na drugim zdjęciu. Po naciągnięciu odciągam ten pomocniczy kawałek żyłki na bok... to wszystko.
Załączniki
anty przycinanie 2.jpg
anty przycinanie 1.jpg
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
tolek666
Posty:600
Rejestracja:czw, 27 sierpnia 2009, 13:02
Lokalizacja:Kraków

Re: Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza.

Postautor: tolek666 » czw, 30 września 2010, 12:05

A to moje cewnikowe bungee . Wersje ze sznurkiem nawiniętym na zewnątrz tez mam ale preferuje te . Przy zewnętrznie poprowadzonej lince proponuje z obydwóch stron po zawiązaniu , zrobić po 1 otworze prostopadle do kanalika głównego i wyprowadzić sznurek ze środka cewnika . Wtedy amorek będzie w 1 lini ze sznurkiem .
Załączniki
DSC00928.JPG
www.sspoland.pl

Guma na metry "17 " w tubingu do sprzedania :
viewtopic.php?f=27&t=3459

Awatar użytkownika
klimekkk
Posty:329
Rejestracja:sob, 18 kwietnia 2009, 16:09
Lokalizacja:Stavanger, Norwegia (gościnnie Słupsk)

Re: Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza.

Postautor: klimekkk » czw, 30 września 2010, 13:59

Eleganckie!

piocze
Posty:157
Rejestracja:pt, 26 marca 2010, 15:57
Lokalizacja:Sokółka

Re: Chciałbym poprosic o pomoc. Pierwsza kusza.

Postautor: piocze » czw, 28 października 2010, 18:39

Dzięki bruner błahe ale skuteczne :) najprostrze rozwiązania zazwyczaj nie przychodzą do głowy tak łatwo.


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron