[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
FAQ badz temat dla nowicjuszy ? -Spearfishing.pl

FAQ badz temat dla nowicjuszy ?

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

albert
FAQ badz temat dla nowicjuszy ?

Postautor: albert » czw, 24 marca 2011, 16:12

Czolem Panowie ( i Panie )
mam pytanko, czy jest gdzies temat w ktorym zebrane sa podstawowe zasady BHP i nie tylko odnosnie poslugiwania sie kusza ? typu : jak ladowac zeby sobie i komus krzywdy nie zrobic, jak rozladowywac, podstawowe zasady uzycia poszczegolnych typow napedow ( gumy, pneumat, itp ). Zasady celowania, zasieg i celnosc poszczegolnych typow/dlugosci/napedow.
Jesli jest cos takiego to prosze o link i usuniecie tematu, a jesli nie, to mysle, ze wiele osob by skorzystalo z takiego tutorialu bo jednak latwo zrobic komus kuku jak sie nie wie jak obchodzic sie badz co badz z bronia.

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: FAQ badz temat dla nowicjuszy ?

Postautor: emer » czw, 24 marca 2011, 16:43

Albert przyznaj się lepiej co Ci się stało od razu :th_thmali172:
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

albert

Re: FAQ badz temat dla nowicjuszy ?

Postautor: albert » czw, 24 marca 2011, 16:53

nieee, jeszcze nic, ale jestem na tyle stary i widzialem sporo wypadkow z roznym sprzetem mysliwsko-bojowym ze przed zakupem pierwszej kuszy chce sie nalezycie wyedukowac :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: FAQ badz temat dla nowicjuszy ?

Postautor: Jaca » czw, 24 marca 2011, 18:25

bardzo dobry pomysł... mogę się zająć tym i nie długo będzie można o tym przeczytać na stronach portalu...


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 69 gości