[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Słupeł zamiast zacisku -Spearfishing.pl

Słupeł zamiast zacisku

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
klocek-it
Posty:1082
Rejestracja:śr, 19 sierpnia 2009, 00:08
Lokalizacja:Luban Slaski , Wlochy
Słupeł zamiast zacisku

Postautor: klocek-it » ndz, 6 listopada 2011, 00:35

Przeglądając strony o łowiectwie trafiłem na pewien blog gdzie był pokazany dośc ciekawy film autorstwa Cressi na którym mozna zobaczyc jak zawiazac linke w kuszy nie uzywajac zacisków, powiem wam ze pomysl dosc ciekawy tym bardziej ze ostatnimi czasy zaciski mnie zaczely denerwowac poniewaz cały czas mi sie platała o nie linka .


Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Słupeł zamiast zacisku

Postautor: emer » ndz, 6 listopada 2011, 02:19

Stosuje to czasem. Taki płaski ale ta wychodząca oplata kilka razy przez co sam się nie rozwiążę.

http://www.animatedknots.com/albright/i ... dknots.com

Mniejszy i też nie rozwiązujący się jest tu. Taki płaski na krzyż :) Mam to przy widełkach z dyneemy. Przy łączeniu linki plecionej z monofi...cośtam mogłoby już nie trzymać

http://www.animatedknots.com/sheetbend/ ... dknots.com

Ta Jacowa strona jest wypaśna :)
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości