[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
krótka piłka -Spearfishing.pl

krótka piłka

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

grunger
Posty:33
Rejestracja:śr, 1 lutego 2012, 20:54
krótka piłka

Postautor: grunger » pn, 20 lutego 2012, 11:22

Przymierzam się do zakupu kuszy. Raczej z naciągiem gumowym. W tym roku przygodę z łowiectwem prawdopodobnie rozpocznę w Chorwacji. Proszę o krótką odpowiedź, jaką kuszę polecacie.
Wiem, że to nie jest prosty wybór, że macie wiele na ten temat spostrzeżeń. Proszę tylko o nazwę i sam podejmę decyzję.
Pozdrawiam i dziękuję

Awatar użytkownika
klocek-it
Posty:1082
Rejestracja:śr, 19 sierpnia 2009, 00:08
Lokalizacja:Luban Slaski , Wlochy

Re: krótka piłka

Postautor: klocek-it » pn, 20 lutego 2012, 17:27

Omer cayman hf

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: krótka piłka

Postautor: bruner » pn, 20 lutego 2012, 19:07

Omer Cayman 2000 lub wersja z prowadnicą - Omer Cayman Alu (Alu na 2012 rok nazywa sie GI) Wystarczająco mocne zamki i rury na dodatkowe naciągi, i niedrogie.

HF, hmm, ja napiszę tylko tyle - jesli kusza ma prowadnicę to strzala powinna na niej równo leżeć bez żadnego naciągu. Mogli się postarać bardziej( i dopracować ją w końcu) jak na kuszę za prawie 500 pln (ceny w DECA).
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Octopus
Posty:531
Rejestracja:czw, 25 lutego 2010, 22:38
Lokalizacja:Warszawa

Re: krótka piłka

Postautor: Octopus » pn, 20 lutego 2012, 21:09

Właśnie dopracowywałem ten fakt w HF zaraz po zakupie. Musiałem deko zeszlifować prowadnicę już przy rączce czyli plastikowy odcinek i jest spoko. Nie pogarszało to raczej celności bo gumy dociskały strzałę do łoża ale męczył mnie fakt, że bez naciągniętych gum strzała uderzana z góry pukała o łoże czyli ewidentnie nie leżała dokładnie w rowku.
SPRZEDAM. Pięcio, cztero, trójzęby na morza południa i nie tylko. Effesub i Seac Sub. System ładowania kusz gumowych. Linki z nitami do zarabiania kusz 25 m. Rurki Effesub. Sporo tego na magazynie ;) Zainteresowani niech piszą na PRIV.


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 59 gości