[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ślizgowa prowadnica do strzały pneumatyka -Spearfishing.pl

Ślizgowa prowadnica do strzały pneumatyka

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
Fuwa
Posty:60
Rejestracja:pt, 30 marca 2012, 08:59
Ślizgowa prowadnica do strzały pneumatyka

Postautor: Fuwa » czw, 5 kwietnia 2012, 20:58

Witam Panów ponowne po długiej nieobecności.
Chciał bym zapytać jakie patenty mają koledzy zastosowane w miejsce plastykowej tulejki ślizgowej do której mocowana jest linka. Naturalnie jeżeli ktokolwiek zdecydował się na wymianę tego elementu. Czy pozostaje jedynie ewentualne wytoczenie w brązie lub mosiądzu, czy może raczej jakaś modyfikacja podkładki lub nakrętki /na przykład/.
Tworzywo w strzałach jest naprawdę twarde i mocne choć podobno lepiej zapobiegać ...

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Ślizgowa prowadnica do strzały pneumatyka

Postautor: Jaca » pt, 6 kwietnia 2012, 08:20

ten nylon jest mocny... nie bój się nic się z nim nie stanie... a ostatnio Bruner pokazał patent na wzmocnienie tego elementu... viewtopic.php?f=58&t=2857

Awatar użytkownika
Fuwa
Posty:60
Rejestracja:pt, 30 marca 2012, 08:59

Re: Ślizgowa prowadnica do strzały pneumatyka

Postautor: Fuwa » pt, 6 kwietnia 2012, 13:46

Tak zapoznałem się z ,,modami,, Brunera już wcześniej i właśnie ten jego patent skłonił mnie do założenia tego tematu. Jego patent i tak wymaga posiadania dodatkowego ślizgu. Jednym słowem - zacznę się martwić gdy strzeli oryginalna tulejka - i gdy naturalnie znajdę strzałę. Dzięki za rozwianie wątpliwości.

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Ślizgowa prowadnica do strzały pneumatyka

Postautor: Jaca » sob, 7 kwietnia 2012, 08:15

:D a taką moc masz w kuszy że się boisz że strzeli tuleja??? dodatkowe tuleje kupisz za grosze w Deca

Awatar użytkownika
Fuwa
Posty:60
Rejestracja:pt, 30 marca 2012, 08:59

Re: Ślizgowa prowadnica do strzały pneumatyka

Postautor: Fuwa » sob, 7 kwietnia 2012, 10:31

Boję się raczej że coś mi odpali w łepetynie żeby wypalić do napotkanego suma /jeśli /.
A te diabły potrafią się miotać :-) Wiem już że to bardzo mocne tworzywo. Rozgrzany pręt nie bardzo je bierze a i wiertło też nie wchodzi jak w masło. Musiałem nieco poszerzyć fabryczny otwór. Co do mocy kuszy to owszem - zasilana plazmą ;-)

Awatar użytkownika
Jancio Wodnik
Posty:831
Rejestracja:ndz, 2 sierpnia 2009, 08:38
Lokalizacja:Góral Świętokrzyski

Re: Ślizgowa prowadnica do strzały pneumatyka

Postautor: Jancio Wodnik » sob, 7 kwietnia 2012, 12:39

:rotflmao: HA HA HA,z tą mocą kuszy to tak jak u mnie,urywa pół ucha z ryjem. :th_thmali172: :wave:


Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości