[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Glowki do Cayman GI (Cayman muzzle) -Spearfishing.pl

Glowki do Cayman GI (Cayman muzzle)

Wszystko co dotyczy kusz gumowych, pneumatycznych oraz pozostałej broni łowieckiej.

Moderator:doox

Sorcerer001
Posty:130
Rejestracja:ndz, 13 lipca 2014, 12:20
Lokalizacja:Wyspy Kanaryjskie // Fuerteventura
Kontaktowanie:
Glowki do Cayman GI (Cayman muzzle)

Postautor: Sorcerer001 » czw, 26 kwietnia 2018, 13:23

Ktos moze mi pomoc w doborze glowki/muzzle do caymana GI?

Szukam czegos na 2 gumy oklagle/circular bez gum gwintowanych pod 2x14mm small id.
Jesli dobrze widze to glowka od Caymana HF moze pasowac, ale nie jestem w 100% pewien bo na internecie ciezko o informacje.

W moim pekl mostek i musialem przerobic glowke na otwarta, jednakze mimo modyfikacji nylon placze sie przy wyjsciu z loza co powoduje strasznie komplikacje i nie jestem w stanie tego nawet odplatac po wystrzale w szybki sposob. Jakby przyszla potrzeba zeby kolowrotek sie rozwinal to na ten moment moge zapomniec ze istnieje.

Filmu z kamery brak, zalana :-)
AIDA ***
FIM 41,9m 1'46"
CWT 33m
DRY STA 5'00 " / DYN 2'24"

Cayman GI mod HF 100cm 2x14mm / Cayman GI 75cm 1x18mm

Wróć do „Kusze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron