[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
USZKODZONE PIÓRO, OMER MILLENIUM BLACK -Spearfishing.pl

USZKODZONE PIÓRO, OMER MILLENIUM BLACK

Wszytko co dotyczy masek, fajek, płetw oraz obciążenia.

Moderator:doox

PabloSz1970
Posty:4
Rejestracja:ndz, 6 grudnia 2009, 13:56
USZKODZONE PIÓRO, OMER MILLENIUM BLACK

Postautor: PabloSz1970 » pn, 21 grudnia 2009, 09:47

Mam pekniete pióro w OMERACH MILLENIUM BLACK
Uszkodzenie nie jest duze blizej konca pletwy. Czy ktos moze wie czym to skleic? Jest to wogole mozliwe

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Uszkodzone pióro

Postautor: Jaca » pn, 21 grudnia 2009, 13:28

swego czasu złamałem pióro w milenium competition... ja kleiłem superglue ale nie było za dobrze bo po kilku nurach znowu pękało... możesz spróbować obłożyć miejsce matą szklaną i zalepić żywicą epoksydową tak jak robi się z węglowymi lub szklanymi płetwami... na pewno będzie mocne ale użyj epoksydu elastycznego na wszelki wypadek... można go bez porblemu dostać w sklepach z żywicami bo kiedyś kupowałem...

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Uszkodzone pióro

Postautor: Jaca » pn, 21 grudnia 2009, 13:31

jak posklejasz to porób foty i wrzuć na forum... komuś się na pewno przyda :D

Awatar użytkownika
JacekD
Posty:517
Rejestracja:pn, 27 października 2008, 19:13
Lokalizacja:Stargard Szczec.

Re: USZKODZONE PIÓRO, OMER MILLENIUM BLACK

Postautor: JacekD » wt, 30 marca 2010, 09:51

Proszę pomoc osoby używające kalosze OMER-a 42-44 w celu dopasowania. Do tej pory korzystam z płetw Beuchat więc nie mam pewności jak to się ma do OMER-a. Proszę o kontakt najlepiej z okolic Stargardu Szczec. Z góry dzięki!

filip
Posty:480
Rejestracja:sob, 26 kwietnia 2008, 16:30

Re: USZKODZONE PIÓRO, OMER MILLENIUM BLACK

Postautor: filip » pt, 9 kwietnia 2010, 20:43

za mały kalosz? :)

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: USZKODZONE PIÓRO, OMER MILLENIUM BLACK

Postautor: Jaca » pt, 9 kwietnia 2010, 23:47

ja mam numer stopy 43 zazwyczaj (zależy od producenta butów) ale wyeliminowałem problem rozmiarów bo biorę zawsze największy rozmiar (musi się przecie zmieścić skarpeta i to ta najgrubsza żeby ni kupować płetw na zimę i płetw na lato... więc musi wejść 5mm skarpetka... i ma być wygodnie...)... jak pływam w cieńszych skarpetach (a robię to tylko na basenie bo normalnie nigdy nie jest za gorąco w stopy) to używam płetwotrzymaczy (zresztą i tak ich zawsze dla bezp[ieczeństwa używam)...
pokombinujcie...


Wróć do „ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości