[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jaka fajka? - Strona 10 -Spearfishing.pl

Jaka fajka?

Wszytko co dotyczy masek, fajek, płetw oraz obciążenia.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:
Re: Jaka fajka?

Postautor: bruner » śr, 9 stycznia 2013, 14:17

O nowy trend - porównywanie swoich fajek.

:rotflmao: sorry
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
MarcoF
Posty:10
Rejestracja:czw, 7 listopada 2013, 18:11
Lokalizacja:Warszawa

Re: Jaka fajka?

Postautor: MarcoF » wt, 4 marca 2014, 14:47

Ludzie litości, ta fajka to porażka. Uwielbiam produkty Cressi np. płetwy, ale ta fajka mnie zwaliła z nóg. Kiepsko jest wykonana, a ustnik jest wyjątkowo niewygodny. Mam porównanie do innych i niepolecam. Przykro mi to pisać, ale trzeba zachować rozsądek. Chyba, że ścigamy się na marki i loga. Sorry :eusa_wall:

Awatar użytkownika
MarcoF
Posty:10
Rejestracja:czw, 7 listopada 2013, 18:11
Lokalizacja:Warszawa

Re: Jaka fajka?

Postautor: MarcoF » wt, 4 marca 2014, 14:53

Co do plastikowych holderów zgadzam się w stu procentach, najlepiej fajkę wsadzić luzem za pasek maski albo zakupić gumowy zaczep. Zaciekawił mnie natomiast bardzo sposób z czosnkiem. Jeśli mogłbyś Bruner coś na ten temat wspomnieć byłoby fajnie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Jaka fajka?

Postautor: ivanadg » pt, 7 marca 2014, 09:28

Nie wiem o jakiej fajce Cressi piszesz, ale jak Corsica to akurat ja ją lubię. Jest dużo fajniejsza od np. tej omerowskiej czarnej. Ostatnio kupiłem sobie fajke Leaderfins cena fajna 5 euro i chyba najfajniejsza jaka do tej pory mam.
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
wajser
Posty:165
Rejestracja:czw, 15 sierpnia 2013, 11:21

Re: Jaka fajka?

Postautor: wajser » pt, 7 marca 2014, 15:24

ja powiem szczerze że mam jedna fajke cressi do snorkowania i fajke omera i żadnych problemow z holderami nie mam, Omer zoom pro tez jest na prawde spoko

Awatar użytkownika
Lutobor
Posty:367
Rejestracja:wt, 19 lutego 2013, 12:20
Lokalizacja:Opole

Re: Jaka fajka?

Postautor: Lutobor » sob, 26 kwietnia 2014, 23:17

Mares Dual - świetny kształt i giętkość rury - tragiczny ustnik z syfonem, w którym zawraca i gulgocze woda. Mares Samurai Extrem - niewygodna, za lekko zginająca się rura - genialny ustnik z płaskim, wolnym od wody syfonem.
Rura z Duala i ustnik z Samuraja = idealna faja
Subiektywnie :snorkel:
Organicznie nie znoszę jakichkolwiek form kłusownictwa - niepodyktowanych głodem.


Wróć do „ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron