[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zestawy dla świeżaka -Spearfishing.pl

Zestawy dla świeżaka

Wszytko co dotyczy masek, fajek, płetw oraz obciążenia.

Moderator:doox

Awatar użytkownika
thomaz666
Posty:35
Rejestracja:ndz, 23 listopada 2014, 12:54
Lokalizacja:Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Zestawy dla świeżaka

Postautor: thomaz666 » pt, 6 listopada 2015, 14:28

Zakładam ten temat ponieważ, większość ludzi którzy chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem idzie do sklepu i kupuje drogą maskę jakieś płetwy wybajerowaną fajkę i bagatelnie drogą piankę. Przedstawiajmy tutaj dobre w miarę nie drogie konfiguracje sprzętu na początek do konkretnych potrzeb, cenę i gdzie można kupić.

ZESTAW SNORKELING/FREDIVING

MASKA Omer Alien 80zł (decathlon) powinniśmy dopasować do twarzy
FAJKA Zoom standard OMER 40zł (decathlon) prosta fajka
PŁETWY SCUBATECH Tiara II 100zł (Dowolny sklep nurkowy) wygodne krótkie płetwy :D
PIANKA TRIBORD SUBEA MAN 5mm 350zł (decathlon) pianka z dobrymi opiniami(trzeba się dodatkowo dociążyć)
suma: 570zł i można dawać nura :snorkel:

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Zestawy dla świeżka

Postautor: nemesis » pt, 6 listopada 2015, 16:04

Maska może być taka jeszcze: Cressi Perla Black 55 zł. Moja pierwsza i w dalszym ciągu służy jako awaryjna.

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Zestawy dla świeżka

Postautor: bruner » pt, 6 listopada 2015, 16:49

Maska Omer Alien jest bardzo udanym modelem! I to nie tylko na początek.

Latarka - z Deca tribord srebrny metalowy, wersja z rozproszonym światłem, bat 3xAAA, 2 poziomy mocy
Rękawice - imersion elaskin 5mm
płetwy - cressi gara 2000 HF lub mares razor
cen nie piszę bo są różne zależy gdzie, ale są stosunkowo niskie i współczynnik jakośc/cena jest bardzo wysoki.
kusza - omer cayman GI
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Wojti
Posty:133
Rejestracja:śr, 2 lipca 2014, 22:18
Lokalizacja:Warszawa

Re: Zestawy dla świeżka

Postautor: Wojti » pt, 6 listopada 2015, 23:12

Zestaw decathlonowy:

maska - sporasub mysitic 70zł - jako pierwszą również kupiłem aliena, ale mystic okazała się dla mnie zdecydowanie lepsza.

fajka - tribord 300 freediving 35zł / tribord 300 apnea Camo 50zł

płetwy - mares volo race 199.99 - kolorystka może nie koniecznie dopasowana do łowiectwa podwodnego, ale bardzo dobrze mi służyły zanim kupiłem typowe płetwy do freedivingu.


Wróć do „ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron