[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Płetwy Aqualung Slighshot -Spearfishing.pl

Płetwy Aqualung Slighshot

Wszytko co dotyczy masek, fajek, płetw oraz obciążenia.

Moderator:doox

silver100
Posty:37
Rejestracja:czw, 26 marca 2009, 22:16
Płetwy Aqualung Slighshot

Postautor: silver100 » wt, 21 kwietnia 2009, 10:59

Witam :)
Czy może ktoś jest posiadaczem płetw aqualung slihgshot?Interesuje mnie jak one się sprawują w praktyce?Przymierzam się do nich,ale po głowie chodzą mi jeszcze blade 2 flex :th_ththlistening:

Awatar użytkownika
Stelm
Posty:673
Rejestracja:wt, 15 kwietnia 2008, 16:22
Lokalizacja:Warszawa

Re: płetwy slingshot,opinie?

Postautor: Stelm » wt, 21 kwietnia 2009, 11:07

Widziałem takowe na basenie na nogach PŁETWKA. Pytaj jego.

Awatar użytkownika
proca
Posty:689
Rejestracja:pn, 20 października 2008, 01:04

Re: płetwy slingshot,opinie?

Postautor: proca » wt, 21 kwietnia 2009, 11:53

Sling to po angielsku znaczy Proca, a shot znaczy strzał. No to jak to są płetwy "wystrzał z procy" TO MUSZĄ BYĆ ZAJEBISTE :D

A tak na poważnie o nie miałem ich w ręku, a jak miałem to jedynie jak je płukałem ze słonej wody w pracy :P.

Sam też jestem zaciekawiony tymi płetwami, nie chcę kupić, tylko się zastanawiam czy nie jest to dobry pomysł, żeby go wykorzystać we free. Patent BARDZO CIEKAWY!
Piękne chwile: ...zapach zaszczanej pianki w szczelnie zamkniętym samochodzie, zimą przy włączonym ogrzewaniu!

silver100
Posty:37
Rejestracja:czw, 26 marca 2009, 22:16

Re: płetwy slingshot,opinie?

Postautor: silver100 » wt, 21 kwietnia 2009, 12:09

Zadałem pytanie na priwa PŁETWKOWI tak jak stelm nakazał.Może czegoś się dowiemy :?:

stiuartas
Posty:32
Rejestracja:śr, 28 lipca 2010, 21:31

Re: PŁETWY AQUALUNG SLIHGSHOT

Postautor: stiuartas » pn, 4 października 2010, 22:39

cale lato plywalem w tych pletwach. nie sa najgorsze, ale nie sa i zbyt dobre. mojim zdaniem sa ciezke dla free, bo po jakiegos czasu nurkowania nogi zaczynaja tonac w czasie wypoczynku na powierzchni. trzeba robic dodatkowe ruchy nogami, zeby wytrzymac nogi na powierzchni. miesiac temu na zawodach w Galuonai) porwal sie ten jeden sling (ta gumka regulujaca napiecie piora) i chociaz mozna bylo jeszcze plywac ale juz bylo cuc ze jedna noga odstaje :) czym wiecej pribombasow, tym wieksze ryzyko ze cos zepsuje sie.... i kiedy robili reklamacje, wzialem u kolegi pletwy TWIN JET. powiem ze byla rewelacja. chociaz i sa krotkie pracuja swietnie.


Wróć do „ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 59 gości