[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pokazy spearo/free 6-7 kwietnia -Spearfishing.pl

Pokazy spearo/free 6-7 kwietnia

Dzieje się gdzieś coś ciekawego? Poinformuj wszystkich koniecznie.
piocze
Posty:157
Rejestracja:pt, 26 marca 2010, 15:57
Lokalizacja:Sokółka
Pokazy spearo/free 6-7 kwietnia

Postautor: piocze » śr, 20 marca 2013, 23:05

Witam
Mam taka sprawę.
Na basenie http://www.osir.sokolka.pl chcemy zorganizowac pokazy nurania na bezdechu i łowiectwa podwodnego potrzebne będzie jakas grupa doświadczonych osób? Możemy zapewnic nocleg wyżywienie jeśli była by potrzeba pokrycia dodatkowych kosztów to do uzgodnienia. Termin to 6 lub 7 kwietnia. Rzuciłem dla dyrektora taki pomysł i jest bardzo zainteresowany i poproszono mnie żebym coś zadziałał w tym kierunku... Czy ktoś chciałby się czegoś takiego podjąc? info tu lub na adres piotr-lisowski@o2.pl
pozdrawiam poicze

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Pokazy 6-7 kwietnia

Postautor: doox » śr, 20 marca 2013, 23:47

Jak ktoś jest w okolicy to pomóżcie proszę koledze. To zawsze promocja naszego pięknego hobby. Jak będzie taka potrzeba mogę wysłać zestaw do strzelectwa podwodnego. Od razu możecie sobie zrobić małe zawody.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: Pokazy 6-7 kwietnia

Postautor: ptja » śr, 20 marca 2013, 23:56

Zerknąłem na zdjęcia tego basenu i wygląda na płytki. Czy to nie przeszkoda do użycia kuszy?
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Pokazy spearo/free 6-7 kwietnia

Postautor: bruner » czw, 21 marca 2013, 00:48

Do zawodów/pokazów strzelectwa płytki basen to zaleta - raz, że można łatwiej i szybciej ogarnąć kuszę pomiedzy strzałami stając na dnie, dwa, ze widzowie w ogóle mogą cos zobaczyć (i tak niewiele).
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
stargrass
Posty:207
Rejestracja:ndz, 16 grudnia 2012, 11:38
Lokalizacja:Białystok

Re: Pokazy spearo/free 6-7 kwietnia

Postautor: stargrass » czw, 21 marca 2013, 00:54

Nareszcie ktoś z Podlasia się odzywa!!! Już myślałem, że się nie doczekam :clap:
Jestem z Białegostoku, mam prawie 20 lat doświadczenia w nurkowaniu na bezdechu (ale łowiectwem się nie param) i z racji wykonywanego zawodu sporo wiem o fizjologii nurkowania z zatrzymanym oddechem. Chętnie wezmę udział w pokazie, mogę też zrobić jakiś wykład jak będzie taka potrzeba. :wave:

piocze
Posty:157
Rejestracja:pt, 26 marca 2010, 15:57
Lokalizacja:Sokółka

Re: Pokazy spearo/free 6-7 kwietnia

Postautor: piocze » pt, 22 marca 2013, 14:30

Tak ptja basen jest płytki max głębokośc to 180cm.
Propozycja nadal aktualna jeśli jest ktoś zainteresowany wzięciem udziału w tym pokazie ewentualnie jeśli by się zebrało kilka osób można by zrobic mini zawody.
pozdro

Awatar użytkownika
Lutobor
Posty:367
Rejestracja:wt, 19 lutego 2013, 12:20
Lokalizacja:Opole

Re: Pokazy spearo/free 6-7 kwietnia

Postautor: Lutobor » pn, 25 marca 2013, 16:50

Płytki, bo płytki ale za to chęci dużo.
Warto promować łowiectwo.
Organicznie nie znoszę jakichkolwiek form kłusownictwa - niepodyktowanych głodem.


Wróć do „Zloty, targi, akcje sprzatania, inne imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron