[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sprzątanie Jeziora Sławskiego - czerwiec 2014 -Spearfishing.pl

Sprzątanie Jeziora Sławskiego - czerwiec 2014

Dzieje się gdzieś coś ciekawego? Poinformuj wszystkich koniecznie.
Awatar użytkownika
kris
Posty:213
Rejestracja:czw, 10 lutego 2011, 23:33
Lokalizacja:Wrocław/Nowa Sól
Sprzątanie Jeziora Sławskiego - czerwiec 2014

Postautor: kris » wt, 27 maja 2014, 11:36

Witam

Rozmawiałem przed chwilą z prezesem Gospodarstwa Rybackiego Sława.
Pojawiła się prośba/pytanie - czy bylibyśmy w stanie zorganizować małą akcję sprzątania głównej plaży w Sławie przed 20 czerwca?

Osobiście mam wszystkie weekendy do tego czasu zawalone, ale postarałbym się wyrwać.
Czy są jakieś osoby chętne? Może 19 czerwca w Boże Ciało?

Pytanie kieruję raczej do osób, które nie będą musiały przejechać połowy Polski, choć oczywiście wszyscy będą mile widziani. Jeśli ktoś będzie chciał, na miejscu można wynająć domek i zostać nad wodą cały weekend.

Myślę, że w ramach podziękowania za udostępnienie nam tych wód do łowiectwa, warto byłoby się zrekompensować.

Osoby chcące polować - nie trzeba wypełniać żadnego formularza ani jechać do siedziby GRS. Wystarczy wydrukować dowód przelewu, w którego tytule należy wpisać: "Łowiectwo podwodne-data".

Na razie są chętne 2 osoby z Wrocławia. Czy jest ktoś z lubuskiego, kto nad Sławskie ma blisko? Somalijczyk?

pozdrawiam
Kuba
Sneklisz mój adwent.

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00

Re: Sprzątanie Jeziora Sławskiego - czerwiec 2014

Postautor: indianin » śr, 28 maja 2014, 07:37

Jak sie nic nie zesra to możesz na mnie liczyć :)
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

olympus77
Posty:85
Rejestracja:czw, 7 lipca 2011, 23:16

Re: Sprzątanie Jeziora Sławskiego - czerwiec 2014

Postautor: olympus77 » śr, 28 maja 2014, 15:23

Mi pasuje - tylko jeżeli w Boże Ciało to po południu, ale może być jakaś niedziela.


Wróć do „Zloty, targi, akcje sprzatania, inne imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron