[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
VII Ogólnopolski Zlot Stowarzyszenia Sprearfishing Poland - Strona 3 -Spearfishing.pl

VII Ogólnopolski Zlot Stowarzyszenia Sprearfishing Poland

Dzieje się gdzieś coś ciekawego? Poinformuj wszystkich koniecznie.
Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:
Re: VII Ogólnopolski Zlot Stowarzyszenia Sprearfishing Poland

Postautor: doox » śr, 20 maja 2015, 13:57

...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: VII Ogólnopolski Zlot Stowarzyszenia Sprearfishing Poland

Postautor: bruner » czw, 21 maja 2015, 21:58

Film oparty na zlotowym sprzątaniu:




Jest edukacyjnie i wizerunkowo (mam nadzieję).

Krzyśku - dziekuję za świetne fotografie - kilka wybrałem.
Jarku - na Twoim filmiku widzę, że podszedłeś mnie 'na pewny strzał' - nie pozostałem Ci dłużny :mrgreen:
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: VII Ogólnopolski Zlot Stowarzyszenia Sprearfishing Poland

Postautor: franek1982 » czw, 21 maja 2015, 22:07

NICE :good: :clap: :clap: :clap:

Awatar użytkownika
Dżimi Ramles
Posty:320
Rejestracja:pt, 27 lutego 2015, 22:22
Lokalizacja:Wrocław

Re: VII Ogólnopolski Zlot Stowarzyszenia Sprearfishing Poland

Postautor: Dżimi Ramles » czw, 21 maja 2015, 23:12

Bruner, filmik zacny, jak zwykle :good: . Trochę tego śmiecia uzbieraliście. :shock: Ja niestety musiałem z Alfredo uciekać na chatę w niedzielę z samego rana, więc się do tego "czynu" nie dołożyłem. :e_sad: Następnym razem będę robił za dwóch. Na swoje usprawiedliwienie mogę się pochwalić wytarganą z trzcin pięknie zamaskowaną mierożą (dzięki Pawle z krótki kurs wiedzy o narzędziach kłusowniczych :e_wink: ) w sobotę. Mam nadzieję, że ktoś ją przytachał,bo ja wracałem brzegiem :e_confused: . Kondycji zabrakło po nocnych pogaduchach...

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: VII Ogólnopolski Zlot Stowarzyszenia Sprearfishing Poland

Postautor: doox » pt, 22 maja 2015, 11:43

Dobra robota!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....


Wróć do „Zloty, targi, akcje sprzatania, inne imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości