[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Witam -Spearfishing.pl

Witam

Wszystko co dotyczy sprzętu do free, noży, bojek, komputerów nurkowych, etc.

Moderator:doox

jaro1981
Posty:2
Rejestracja:pt, 18 grudnia 2015, 17:46
Witam

Postautor: jaro1981 » sob, 9 stycznia 2016, 10:28

Witam.
Poszukuje kamizelki balastowej , 190 wzrostu 123cm obwod klatki oraz 100c w pasie i 105kg wagi.
Moze ktos ma podobne rozmiary i pomogl by mi cos polecic.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: rozmiary kamizelek balastowych

Postautor: doox » sob, 9 stycznia 2016, 13:39

Witam serdecznie.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: bruner » ndz, 10 stycznia 2016, 00:38

Vitay :hi:

Do Twoich wymiarów to spasuje Ci (jest duża możliwość regulacji szelek) beuchatowa firmowa 7k, którą (przykładowo) będziesz musiał dociązyć na oko ze 4 kilo, żeby w piance 7 mm mieć zerową pływalność na 5 - 6 metrów (w wodzie słodkiej). Dociążyć możesz dając dwa dodatkowe kafle na pas 2x2kg lub dwa kilogramowe na pas i dwa kilogramowe odpinane na szelki.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Nuno30
Posty:111
Rejestracja:ndz, 18 października 2015, 16:19

Re: Witam

Postautor: Nuno30 » ndz, 10 stycznia 2016, 23:45

Ahoj.


Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron