[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
forum wędkarskie - świerza[prawie] dyskusja o łowiectwie -Spearfishing.pl

forum wędkarskie - świerza[prawie] dyskusja o łowiectwie

Znalazłeś coś ciekawego w sieci? Rzuć linkiem.

Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa

Re: forum wędkarskie - świerza[prawie] dyskusja o łowiectwie

Postautor: sharky » śr, 10 listopada 2010, 23:15

Jakiś czas temu zapoznałem się z treścią tego tematu i nawet miałem chęć się zalogować i coś tam napisać ale stwierdziłem, że z ZATWARDZIAŁYMI TĘPOGŁOWYMI IMBECYLAMI nie warto dyskutować.
Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
Fishtrace
Posty:366
Rejestracja:śr, 7 lipca 2010, 21:44
Lokalizacja:Omagh/ Jaworzno

Re: forum wędkarskie - świerza[prawie] dyskusja o łowiectwie

Postautor: Fishtrace » czw, 11 listopada 2010, 00:15

Wedkuje od 20 lat, w Polsce mialem karte wedkarska i oplacalem skladki czyli bylem wedkarzem ale kiedy czytam takie rzeczy to nie chce byc czescia takiej zatwardzialej i krotkowzrocznej spolecznosci, argumenty niektorych wedkarzy na tym forum sa kompletnie pozbawione sensu, o takiej postawie wedkarzy czytalem juz wczesniej i dlatego za kazdym razem kiedy poluje tu w irlandii ciesze sie ze mam mozliwosc uprawiania tego sportu bez takich emocji jak w ojczyznie. Niestety wydaje mi sie ze jeszcze dlugo a nawet bardzo dlugo bedzie sie utrzymywal taki stan rzeczy, wedkarze z tego forum skojarzyli mi sie z islamskimi fanatykami a nie ludzmi inteligentnymi za jakich siebie uwazaja, no nic, mam nadzieje ze kiedys bedzie lepiej.
Lepiej pozno niz pozniej

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: forum wędkarskie - świerza[prawie] dyskusja o łowiectwie

Postautor: doox » czw, 11 listopada 2010, 10:58

Wątek bardzo stary i już kilka razy rozgrzebywany na naszym forum. Pamiętajmy, że każde forum umożliwiające praktycznie anonimowe wypowiedzi. To daje pole do popisu i odpowiednie podkręcenie sytuacji wyzwala określone reakcje. Prowokacja. W praktyce bywa różnie ale osobiście w 90% procentach spotkałem się z mega pozytywną reakcją wędkarzy na naszą pasję. Chociaż były tez wyjątki, jak pewien odważny pan podczas ostatnich MP, który na pomoście podczas startu głosił otwartą tezę, że wszystkich łowców należałoby utopić. Przyznam trochę mi wtedy nerwy puściły... choć zwykle staram się nie brać udziału w takich dyskusjach. Ale to już był szczyt bezczelności !!!!...Zwłaszcza że 5 minut wcześniej rozmawiałem z człowiekiem wynajmującym sprzęt pływający, który się żalił, że ma ostatnio spory problem z wędkarzami bo wyciągają tonami drobnicę z z wody i zostawiają martwe ryby na brzegu! No cóż trzeba kochać i szanować przyrodę żeby zdobyć się na takie zachowanie. Przecież dogorywający na piasku okoń który ma 5 cm i wywleczone na zewnątrz haczykiem wnętrzności nie robi takiego wrażenia ja "dziura" w rybie. Hipokryzja. Musimy to piętnować...ale bez emocji...
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa

Re: forum wędkarskie - świerza[prawie] dyskusja o łowiectwie

Postautor: sharky » czw, 11 listopada 2010, 14:21

Hmm... ta ich sławna chyba już dziura w rybie. A wrzucanie do reklamówki złowionych ryb, które w drodze powrotnej męczą się całą drogę w bagażniku, powoli zdychając? Nie oni nie zabijają, wypuszczają z powrotem do wody - no kill. Nie znam takich! Też byłem, nawet chyba cały czas jestem wędkarzem. Karta kilka lat nie opłacana a patyki stoją w kącie zakurzone. Fakt mam ochotę czasem wziąć lekki spining i zapolować na piękne klenie czy szczupaki w znanej mi rzece. Dzięki nurkowaniu znam dobre miejscówki. I pewnie złowione klenie wróciłyby zaraz do wody, ale jakiegoś wymiarowego szczupłego ukatrupiłbym zaraz po wyjęciu a w domu zeżarł ze smakiem. Po co do cholery wydawać kasę na wyprawy i nie przywozić ryb? Umordować się i wywalić kasę tylko po to żeby przez chwilę poczuć to targanie kijem? Wiadomo, że większość się wypuści ale jakaś frajda z tego wszystkiego musi być, chociażby kulinarna. Jak chcę ukatrupić coś na przekąskę to nikt nie powinien mi tego zabraniać! Różni ludzie mają różne pasje i hobby. Jak ktoś lubi spalić kilka kompletów opon w niedzielę to robi to z uśmiechem na ustach, inny lubi mocniejszy sport - wali wódę na wyścigi z kolegami do upadłego. Im wolno a nam nie. Zrobisz dziurę w rybie jesteś mordercą i kłusolem. Wywalisz rybę w krzaki bo wyjąłeś jazgarza jesteś etycznym wędkarzem. Zajedź takiemu etykowi drogę albo wymuś na nim pierwszeństwo to wyskoczy z fury i cię zabije ale rybki to on głaszcze i wypuszcza. Taka nasza Polska etyka. Jakby co to pisałem to wszystko na spokojnie ,bez emocji przy piwku. :wink:
Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości

cron