[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ROSYJSKIE MORSY -Spearfishing.pl

ROSYJSKIE MORSY

Znalazłeś coś ciekawego w sieci? Rzuć linkiem.
Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa
ROSYJSKIE MORSY

Postautor: sharky » ndz, 9 listopada 2008, 20:02

Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
Roger
Posty:317
Rejestracja:ndz, 23 marca 2008, 12:30
Lokalizacja:Wrocław

Re: Rosyjskie morsy

Postautor: Roger » ndz, 9 listopada 2008, 22:16

:D Sharki ich ma co grzać jak nie 40 to 90%
A na powarznie to są niezili ,ja w zimie jak jestem u siebie i mam blisko to ubieram i rozbieram się w domu pod prysznicem a jak jade gdzies dalej biore małego dostawczaka z zamykaną paką , dwa termosy z ciepła wodą i walcze jest zimno ale nie tak jak na zewnatsz.
Szacun dla tych panów za wytrwałość.
605-610-265 mój tel
Roger.Anderko@wp.pl

Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa

Re: Rosyjskie morsy

Postautor: sharky » pn, 10 listopada 2008, 13:59

Ja się na razie nie wyrywam do zimowego nurania 8)
Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
andrzej
Posty:456
Rejestracja:czw, 3 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja:Gdańsk

Re: Rosyjskie morsy

Postautor: andrzej » pn, 10 listopada 2008, 15:26

Roger dobry masz dyliżans na nasze klimaty...Ja też termos z ciepła wodą stosuję, tyle tylko że niestety w środku mojego mondeo kombi przebrać rady się raczej nie da, a że staram się nurać cały rok wyglada to trochę jak u Iwanów...Natura nie obdarzyła mnie jednak często spotykaną u nich warstwą "naturalnej izolacji" i chyba jakąś naturalną tolerancją na zimno...Najgorzej jak mocno wieje...Wskakiwanie w wysmarowaną mazidłem piankę jeszcze nie jest takie złe...gorzej z rozbieraniem po nuraniu...ale jak już jednak człowiek dojdzie do siebie to się czuje jak młody bóg...Jednym słowem : krioterapia ...różne są zboczenia jak to komentuje moja żona. :)

Awatar użytkownika
Roger
Posty:317
Rejestracja:ndz, 23 marca 2008, 12:30
Lokalizacja:Wrocław

Re: Rosyjskie morsy

Postautor: Roger » pn, 10 listopada 2008, 16:41

Zgadzam sie z toba Andzrzejku ,najgorsze jest rozbieranie przy mrozinym wietrze.
605-610-265 mój tel
Roger.Anderko@wp.pl

Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa

Re: Rosyjskie morsy

Postautor: sharky » ndz, 14 grudnia 2008, 21:15

Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
andrzej
Posty:456
Rejestracja:czw, 3 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja:Gdańsk

Re: Rosyjskie morsy

Postautor: andrzej » ndz, 14 grudnia 2008, 22:29

Fajny ten ostatni reportaż Sharky. Nic tylko wszystkim nam sobie życzyć takiej krzepy w tym wieku. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to ta starsza pani ładującej się z kuszą do zamarzającej rzeki w mokrej piance (i to z zamkiem!) to emerytowany kardiochirug z 70-tką na karku...Szkoda że coś w tym stylu nie pojawia się od czasu do czasu w TVP. Myślę że szybko zmieniło by to na plus typowe, negatywne podejście do spearfishingu w Polsce wynikające zazwyczaj z niewiedzy i jakiś dziwnych wyobrażeń. Sympatyczne "babuszki i dieduszki" na tle tej pięknej zimowej scenerii dużo dobrego mogłyby tu zrobić (szczególnie o tej porze roku...). Pozdrawiam.

filip
Posty:480
Rejestracja:sob, 26 kwietnia 2008, 16:30

Re: Rosyjskie morsy

Postautor: filip » ndz, 14 grudnia 2008, 23:06

robi wrażenie,te onuce..prawdziwi twardziele


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 51 gości

cron