[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
:-) sposób na czyszczenie ryby -Spearfishing.pl

:-) sposób na czyszczenie ryby

Znalazłeś coś ciekawego w sieci? Rzuć linkiem.
Awatar użytkownika
mkweld
Posty:312
Rejestracja:ndz, 17 lipca 2011, 10:45
Lokalizacja:Szczecin\AAlborg
:-) sposób na czyszczenie ryby

Postautor: mkweld » wt, 20 maja 2014, 04:10


stop124
Posty:9
Rejestracja:pt, 12 grudnia 2014, 12:35

Re: :-) sposób na czyszczenie ryby

Postautor: stop124 » czw, 29 stycznia 2015, 16:51

pomyslowy koles :-)ale muszę powiedziec, ze wyszlamowany jest idealnie

jony1000
Posty:10
Rejestracja:pt, 1 maja 2015, 14:21
Lokalizacja:katowice

Re: :-) sposób na czyszczenie ryby

Postautor: jony1000 » ndz, 3 maja 2015, 18:39

fajna sprawa tylko nie każdy dysponuje myjką ciśnieniową ha ha

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: :-) sposób na czyszczenie ryby

Postautor: Drifte » pn, 4 maja 2015, 09:35

Ogólnie "ruskie patenty" to klasa sama w sobie. Ja sam korzystam z takiego patentu pompując ponton spalinami (podpatrzone w Rosji), ponton 4 komorowy napompowany w 5 minut, a pompką by szło z pół godziny.

A co do samego patentu z rybą, lepszy patent (też przyuważony u ruskiej dziewoszki) to zacisk do ładowania akumulatora przytwierdzony do deski. Warunek - musi być mocny. Koszt zrobienia takiego urządzenia, to (zależnie od wielkości deski) koło 10 zł. Wygląda to coś tak:

Obrazek

I nie trzeba się pitolić z gwoździami.

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: :-) sposób na czyszczenie ryby

Postautor: ptja » pn, 4 maja 2015, 09:43

A spaliny nie mają negatywnego wpływu na materiał pontonu? Przy dwusuwie chyba to nie jest najlepszy pomysł, ale może przy silnikach innego typu wyziewy nie szkodzą gumie?
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: :-) sposób na czyszczenie ryby

Postautor: Drifte » pn, 4 maja 2015, 13:31

Ja akurat mam silnik na paliwo rakietowe LPG, gdzie produktem ubocznym spalania jest jedynie para wodna. Póki co nie zaobserwowałem negatywnego wpływu, jedynie jak się chce na prawdę szybko napompować, przy wysokich obrotach wąż trochę się nagrzewa, ale wystarczy włożyć do wody i znowu jest zimny.

Poza tym ja używam dość dużego pontonu, nie taki profeszynal jak np. na filmikach brunera widać, więc taki profeszynal pewnie się napompuje w 30 sekund :P

Awatar użytkownika
Nuno30
Posty:111
Rejestracja:ndz, 18 października 2015, 16:19

Re: :-) sposób na czyszczenie ryby

Postautor: Nuno30 » pt, 23 października 2015, 16:46

Jasny gwint :lol: ,myślałem,że będzie rwał skórę,a tu myjka ciśnieniowa.Apropos łusek słyszałem ,że np.lina nie trzeba skrobać,ponoć w czasie smażenia jego łuski rozpuszczają się i tworzą chrupiącą skórkę.
Drife faktycznie LPG jest w tej chwili najczystszym paliwem,a tak niektórzy gardzą nim,nie rozumiem tego.


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron