[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Beuchat Mundial zacinająca się linka -Spearfishing.pl

Beuchat Mundial zacinająca się linka

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce
Beuchat Mundial zacinająca się linka

Postautor: emer » wt, 7 czerwca 2011, 14:09

Witam. Czy komuś się zdarzyło, że linka w tej kuszy zacięła się między głowicą a łożem? Jak tak to przy jakim węźle się to stało, jeśli to w ogóle ma znaczenie.
Ja ostatnio zmieniłem ten oryginalny na polecany przez Jacę "samozaciskowy kontrujący"

<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/FuJM3JetLjs?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/FuJM3JetLjs?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>

i nie wiem czy to przypadek czy kwestia tego, że linka z takim węzłem może mieć inną drogę przy wychodzeniu z kuszy ale raz na kilka strzałów się zdarzyło
Jaca wiesz coś o tym? :)
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
tolek666
Posty:600
Rejestracja:czw, 27 sierpnia 2009, 13:02
Lokalizacja:Kraków

Re: Beuchat Mundial zacinająca się linka

Postautor: tolek666 » wt, 7 czerwca 2011, 18:23

Tak jak Ci mówiłem miałem ten problem ale przy żyłce i zaciskach ,,,

Raz zacięło się na amen i żyłka nie wytrzymała a strzała poleciała sama .

Może to przypadek ale beuchat dawał mi w dupę z tą i z innymi rzeczami więc na chwile obecną odpoczywa w szafie .
www.sspoland.pl

Guma na metry "17 " w tubingu do sprzedania :
viewtopic.php?f=27&t=3459

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Beuchat Mundial zacinająca się linka

Postautor: emer » wt, 7 czerwca 2011, 21:20

No właśnie pamiętam jak mówiłeś o żyłce.
U mnie problem pojawił się tak jakby po zmianie na ten węzeł. Raz w wodzie, na szczęście strzała została.
Potem jeden kolega który kupił sobie kuszę(pewnie wiesz kto :) ) nie mógł się powstrzymać i walnął w powietrzu. Strzała poleciała sama, linka została.
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
tolek666
Posty:600
Rejestracja:czw, 27 sierpnia 2009, 13:02
Lokalizacja:Kraków

Re: Beuchat Mundial zacinająca się linka

Postautor: tolek666 » wt, 7 czerwca 2011, 21:46

łoo samobójca jeden ,,, ma szczęście, że linka nie wytrzymała bo inaczej mógłby zostać swoim pierwszym trofeum .....
www.sspoland.pl

Guma na metry "17 " w tubingu do sprzedania :
viewtopic.php?f=27&t=3459

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Beuchat Mundial zacinająca się linka

Postautor: Jaca » śr, 8 czerwca 2011, 09:20

raz mi sie zablokowała linka ale wcisnęła się między gumy a lufę (rurę). Nie miało to nic wspólnego z węzłem bo wtedy zaszywałem linkę... bardziej ma to coś wspólnego z rodzajem linki jakiej używasz... ja teraz mam nieowijaną dynemę. Jest ona śliska więc pewnie dla tego nie mam takiego problemu... a wtedy co mi się wkręciła linka między gumę a lufę miałem dyneemę w oplocie nylonowym... linka była sztywna i szorstka... Jaką masz linkę? zobacz czy może żyłka będzie ok. albo jak wolisz linkę to zamów sobie dyneemę z latawce.info 2mm bez oplotu... ja taką mam. Ma trochę luźny splot ale ogólnie jest zajefajna... nie plącze się a jak już się o jakiś węzeł postarasz to da radę go rozwiązać (sam się o dziwo nie rozwiązuje!!!)

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Beuchat Mundial zacinająca się linka

Postautor: emer » śr, 8 czerwca 2011, 15:58

Mam plecionkę nylonową- taka jak na kołowrotku imerssiona albo oryginalnie w mundialu, sztywna raczej nie jest.
Tolek wyżej pisał o żyłce, że też się tak działo. :( chyba skończy się na dyneemie, na razie zostawię oryginalny węzeł
dziękować za rady
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
Brzoza
Posty:95
Rejestracja:wt, 13 lipca 2010, 22:50
Lokalizacja:Wrocław

Re: Beuchat Mundial zacinająca się linka

Postautor: Brzoza » wt, 5 lipca 2011, 21:47

Mi sie zacinala przy zmianie oryginalenej linki na dyneme w oplocie.

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: Beuchat Mundial zacinająca się linka

Postautor: Jaca » śr, 6 lipca 2011, 08:28

wygląda na to, że w tych kuszach powinna być zamontowana cienka linka...


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości