[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Homary -Spearfishing.pl

Homary

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
cml
Posty:41
Rejestracja:pt, 29 lipca 2011, 10:38
Homary

Postautor: cml » pn, 8 sierpnia 2011, 20:19

Panowie czy polowanie na homary w Irlandi jest na pelnym legalu?

Awatar użytkownika
Seba
Posty:278
Rejestracja:pn, 25 października 2010, 21:47
Lokalizacja:Cork,Irlandia

Re: homary

Postautor: Seba » pn, 8 sierpnia 2011, 22:48

Z tego co wiem to mozna lapac,tu masz cos na ten temat: http://freediveireland.com/what-is-free ... earfishing
Pamietam ze bylo cos na ten temat na DB w dziale Irlandia.

Awatar użytkownika
Fishtrace
Posty:366
Rejestracja:śr, 7 lipca 2010, 21:44
Lokalizacja:Omagh/ Jaworzno

Re: homary

Postautor: Fishtrace » pn, 8 sierpnia 2011, 22:54

Tego to ci nikt nie powie bo nigdzie nie jest napisane ze nie wolno ani ze wolno je zbierac, na pirsach sa czesto tabliczki ze nie wolno zabierac niewymiarowych i oznakowanych ( trojkatne wyciecie na ogonie) oraz samic z jajami, mozesz natomiast zastawic trzy pulapki bez zadnych pozwolen czy licencji, wiec jak dla mnie to ich zbieranie jest legalne.
Lepiej pozno niz pozniej

cml
Posty:41
Rejestracja:pt, 29 lipca 2011, 10:38

Re: homary

Postautor: cml » wt, 9 sierpnia 2011, 07:43

dzieki ! skoro nie zakazuja to znaczy ze pozwalaja :) Lapiecie je rekoma czy jakos inaczej...?

Awatar użytkownika
Fishtrace
Posty:366
Rejestracja:śr, 7 lipca 2010, 21:44
Lokalizacja:Omagh/ Jaworzno

Re: homary

Postautor: Fishtrace » wt, 9 sierpnia 2011, 13:50

Sprobuj zlapac reka ale nie za grzbiet tylko za ogon a jak nie to mozesz strzelic w grzbiet zaraz za oczami.
Lepiej pozno niz pozniej

cml
Posty:41
Rejestracja:pt, 29 lipca 2011, 10:38

Re: homary

Postautor: cml » wt, 9 sierpnia 2011, 15:04

dzieki ... mam nadzieje ze zachowam wszystkie palce :)
pozdrowiony


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości