[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Spływ kajakowy, a kusza :) -Spearfishing.pl

Spływ kajakowy, a kusza :)

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Horror
Posty:61
Rejestracja:wt, 16 sierpnia 2011, 19:41
Lokalizacja:Olsztyn/Zatorze
Kontaktowanie:
Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: Horror » pn, 18 czerwca 2012, 10:58

Słuchajcie w lipcu wybieram się na spływ kajakowy Krutynią. Przydało by się zabrać kuszę, żeby mieć świeże rybki na kolacje podczas biwaku. Na trasie jest kilka rezerwatów przyrody i kilka jezior nie wiem czy na nich można polować i oczywiście rzeka Krutyń. Będziemy płynąć z Sorkwit do Krutyni. Możecie mi powiedzieć na których jeziorkach na trasie można polować i jak to będzie z transportem kuszy w kajaku na terenie rezerwatu ;)

Mapka w załączniku niestety, płytkie strumyczki nie są nazwane :)
Załączniki
Krutynia_all.png
Mapka
Maska: Omer Zero 3 Płetwy: SeacSub Shout S900.
Kusza: Beuchat Mundial 50cm

Awatar użytkownika
zwierzak6
Posty:130
Rejestracja:pt, 26 marca 2010, 22:30

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: zwierzak6 » pn, 18 czerwca 2012, 14:09

pływam krutynią od parunastu lat i powiem szczerze, że tylko w niektórych miejscach jest dobra widoczność. oczywiście rzeka(też kilka miejsc ma zamulonych) ale generalnie jest super. w okolicy krutyni na jednym z zakrętów widziałem z kajaka szczupaczka tak około 5kg. co do transportu kuszy to bym się tym nie przejmował bo nigdy nikt mi nie ''trzepał'' kajakaa pływam naprawdę długo i nie spotkałem nikogo kogo by ktoś kontrolował.co do lowiectwa no to wiadomo, rezerwat jest rezerwat, :wink:

Horror
Posty:61
Rejestracja:wt, 16 sierpnia 2011, 19:41
Lokalizacja:Olsztyn/Zatorze
Kontaktowanie:

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: Horror » pn, 18 czerwca 2012, 14:15

No właśnie chodzi o to, żeby była to legalna inicjatywa chcę pokazać młodzieży, która ze mną płynie, alternatywę dla wędkarstwa ;)
Maska: Omer Zero 3 Płetwy: SeacSub Shout S900.
Kusza: Beuchat Mundial 50cm

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: bruner » pn, 18 czerwca 2012, 19:56

Na Krutyni, na niektórych odcinkach kajakarzy kontrolują łabędzie - można je przekupić chlebem :mrgreen:

A tak na poważnie to jak płynąłem tą rzeką ostatni raz (jakieś 10 lat temu) to była czysta woda zarówno w rzece (niektóre zakola głębokie na pare metrów) i w jeziorach. Natomiast nie wiem czy bardzo uczęszczany szlak kajakowy jakim jest Krutynia nie podlega czasem pod przepis o zakazie polowania z kusza na szlakach żeglownych...
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Octopus
Posty:531
Rejestracja:czw, 25 lutego 2010, 22:38
Lokalizacja:Warszawa

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: Octopus » pn, 18 czerwca 2012, 20:02

Tak czy siak szlak nie jest udostępniony do łowiectwa więc na legalną inicjatywę i nauczanie młodzieży nie ma szans.
SPRZEDAM. Pięcio, cztero, trójzęby na morza południa i nie tylko. Effesub i Seac Sub. System ładowania kusz gumowych. Linki z nitami do zarabiania kusz 25 m. Rurki Effesub. Sporo tego na magazynie ;) Zainteresowani niech piszą na PRIV.

Horror
Posty:61
Rejestracja:wt, 16 sierpnia 2011, 19:41
Lokalizacja:Olsztyn/Zatorze
Kontaktowanie:

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: Horror » pn, 18 czerwca 2012, 20:46

Ale sprzęt wezmę, bez kuszy chociaż mini spływ sobie zrobię :)


Edit: łabędź :Obrazek
Maska: Omer Zero 3 Płetwy: SeacSub Shout S900.
Kusza: Beuchat Mundial 50cm

Awatar użytkownika
wojtas361
Posty:472
Rejestracja:sob, 24 maja 2008, 21:01
Lokalizacja:Szczecin

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: wojtas361 » wt, 19 czerwca 2012, 14:22

hahah ale dobre przebranie dla forografa przyrody :D Co do splywu to nie zanm tej rzeki ale płynałem Drawa (bez kuszy) i nie trzepali nam kajaków.

Horror
Posty:61
Rejestracja:wt, 16 sierpnia 2011, 19:41
Lokalizacja:Olsztyn/Zatorze
Kontaktowanie:

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: Horror » wt, 19 czerwca 2012, 18:19

Szkoda kuszy, raz na milion przetrzepią, a znając moje szczęście to mnie ;)
Maska: Omer Zero 3 Płetwy: SeacSub Shout S900.
Kusza: Beuchat Mundial 50cm

Awatar użytkownika
zwierzak6
Posty:130
Rejestracja:pt, 26 marca 2010, 22:30

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: zwierzak6 » śr, 20 czerwca 2012, 10:49

żeby przetrzepali ,to muszą mieć powód. nie mogą ot tak sobie sprawdzać kajaków...a poza tym jak wspomniałem wcześniej, nie spotkałem się z taką sytuacją, a pływam od jakichś 20 lat po krutyni.tam w tym okresie jest zatrzęsienie kajaków...setki... z reguły niedzielniaków i to w dodatku po ''paru głębszych'' :D . nikomu, podejrzewam nie wpadnie do głowy , że ktoś płynie z kuszą :D więc bym się w ogóle nie stresował

Awatar użytkownika
Octopus
Posty:531
Rejestracja:czw, 25 lutego 2010, 22:38
Lokalizacja:Warszawa

Re: Spływ kajakowy, a kusza :)

Postautor: Octopus » śr, 20 czerwca 2012, 12:32

Czy aby PSR musi mieć powód by móc zaglądać w każdą dziurę kajaka czy łodzi..? Oczywiście gdyby już mieli sprawdzać bo raczej mało prawdopodobne, że będą sprawdzać kajaki turystów.

Oczywiście pisząc to nie zachęcam do łamania prawa :)
SPRZEDAM. Pięcio, cztero, trójzęby na morza południa i nie tylko. Effesub i Seac Sub. System ładowania kusz gumowych. Linki z nitami do zarabiania kusz 25 m. Rurki Effesub. Sporo tego na magazynie ;) Zainteresowani niech piszą na PRIV.


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 70 gości