[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne -Spearfishing.pl

Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31
Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne

Postautor: PaWEŁ » sob, 6 kwietnia 2013, 15:27

Właśnie dowiedziałem się że zwolniły się dwa miejsca na jachcie - kolega wraz z żoną zrezygnowali.
Jacht zabukowany od 22-go kwietnia do 2-go maja. Jest nas 8 osób i jeśli jest ktos chętny to możemy zabrać.
Szczegóły mozna omówić: Skype- ppasich lub +447783931183

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne

Postautor: PaWEŁ » wt, 9 kwietnia 2013, 02:54

:( Nie ma chętnych na wspaniałą i jednocześnie tanią wyprawę łowiecką?

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne

Postautor: ivanadg » wt, 9 kwietnia 2013, 09:59

ja bym jechał w ciemno ale termin mi nie pasi :( Swoja drogą jaki koszt takiej przygody?
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne

Postautor: PaWEŁ » wt, 9 kwietnia 2013, 11:10

Taniutko - za 10-cio dniowy rejs z wyżywieniem ok. 200GBP od łebka bez kosztów samolotu. Plus extra wydatki na alkohol jak któś lubi i inne rozrywki.

Awatar użytkownika
wiewiur
Posty:615
Rejestracja:wt, 19 czerwca 2012, 16:59
Lokalizacja:Piaseczno

Re: Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne

Postautor: wiewiur » wt, 9 kwietnia 2013, 12:54

Kurde, szkoda że w tym terminie jestem też na jachcie w grecjii bo na kanary bardzo chcętnie bym wrócił... Jadno z fajniejszych miejsc w jakim polowałem! Na prawde polecam
Pozdrawiam
Michał "Wiewiur" Taniewski
http://m.youtube.com/#/user/czterookibil

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne

Postautor: ivanadg » wt, 9 kwietnia 2013, 13:00

Ale się wozicie :) Ja się pisze na następny wypad na 100% jak jeszcze będzie okazja. Grecja, Kanary to raj dla spearo. Ja mam wypad do Szwecji akurat 27.04-4.05 też na ryby ale na wędkę. Sprzed do nurkowania wezmę jak będzie okazja to zobaczę co tam ciekawego pod wodą.

Tanie loty na teneryfe
http://www.fly4free.pl/easyjet-wrzucil- ... z-berlina/

Moze sie komuś przyda :)

Życze udanych wypraw Panowie i czekam na jakąś relacje jak wrócicie ! :)

Pozdrowienia z Tarnowa
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Wyprawa na Kanary - 2 miejsca wolne

Postautor: ivanadg » pt, 10 maja 2013, 13:15

i Jak było na Kanarach?? Może jakieś fotki?
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 48 gości