[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Problem z ładowaniem kuszy - Strona 2 -Spearfishing.pl

Problem z ładowaniem kuszy

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa
Re: Problem z ładowaniem kuszy

Postautor: sharky » pn, 1 lipca 2013, 17:14

Ja mam też HF i żadnych problemów z zamkiem nigdy nie miałem. U mnie ten ''języczek'' luźno sobie lata i się nie blokuje. Jak wkładam strzałę w zamek to naciskam spust żeby jej nie wpychać na siłę. Zrób jak pisze bruner a jak to nie pomoże oddaj kuszę bo prawdopodobnie trafił Ci się bubel.
Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
wojtas361
Posty:472
Rejestracja:sob, 24 maja 2008, 21:01
Lokalizacja:Szczecin

Re: Problem z ładowaniem kuszy

Postautor: wojtas361 » wt, 2 lipca 2013, 12:57

Czlowieku nie kombinuj z podważaniem tylko oddaj kuszę do reklamacji. Masz 2 lata gwarancji na nia. Jesli brales ja w Deca to dostaniesz z miejsca zwrot pieniedzy poniewaz Omer nie ma serwisu kusz w PL.Chyba,ze wolisz plywac z niesprawnym sprzetem i zrobic sobie lub komus krzywde...

mieszko
Posty:10
Rejestracja:czw, 20 grudnia 2012, 13:55
Lokalizacja:Szczecin

Re: Problem z ładowaniem kuszy

Postautor: mieszko » czw, 4 lipca 2013, 17:24

macie racje, nie ma sensu ryzykować. Kusza do zwrotu, a wszystkim dziękuje za rady i pomoc :)


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 75 gości