[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Słupsk (środkowe wybrzeże) - Strona 2 -Spearfishing.pl

Słupsk (środkowe wybrzeże)

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
Bivittatus
Posty:279
Rejestracja:pn, 19 kwietnia 2010, 09:11
Lokalizacja:Słupsk
Re: Słupsk (środkowe wybrzeże)

Postautor: Bivittatus » pn, 2 września 2013, 09:34

200 PLN/sezon. Jednodniowych nie sprzedają.

Awatar użytkownika
lukicza
Posty:70
Rejestracja:pt, 5 października 2012, 19:10
Lokalizacja:Central Pomerania

Re: Słupsk (środkowe wybrzeże)

Postautor: lukicza » pn, 2 września 2013, 18:07

Marszewo to woda PZW. Nie wolno tam polować z kuszą. Fakt, że wizura tam jest super.

majster
Posty:4
Rejestracja:wt, 20 sierpnia 2013, 23:31
Lokalizacja:Polska północna

Re: Słupsk (środkowe wybrzeże)

Postautor: majster » pn, 2 września 2013, 21:51

Dobra to powiem trochę o Głębokim. Wizura najlepsza na jaką trafiłem to ok 3m, z rybami ogólnie lipa, co prawda zarybiają ale rybak sieciami ciągnie duże ilości. Z doświadczenia wędkarskiego wiem, że trafić szczupaka to rzadkość i potwierdzają to wszyscy, z którymi rozmawiam. 2 lata temu znajomy wędkarz trafił koło wyspy 102cm zębacza z takich okazów o których mi wiadomo. Jak na polowanie to warto pływać pod brzegiem porośniętym lasem (naprzeciwko kąpieliska) bo ten dostępny dla ludzi dosyć wyjałowiony, jeśli do dyspozycji jest łajba to wypada rzucić się koło wyspy. Ogólnie strome szybko opadające zbocza są w jeziorze pod zalesionym brzegiem spad idzie tak jak jest ukształtowanie terenu wiec dosyć mocno. Co innego Dymno, wizura do 5m, ryb dużo za każdym razem jak byłem widziałem co najmniej parę szczupaków i godnych rozmiarów garbusy tylko woda w moim odczuciu chłodniejsza niż w jeziorach o mniejszej przejrzystości, no i oczywiście zakaz łowiectwa.


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 59 gości