[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kusza do kristiansundu -Spearfishing.pl

kusza do kristiansundu

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
wąski
Posty:25
Rejestracja:wt, 29 stycznia 2013, 13:07
Lokalizacja:tarnów sandefjord sunndalsora
kusza do kristiansundu

Postautor: wąski » pn, 21 października 2013, 18:02

witam potrzebuje porady co kupic na wody w okolicach kristiansund,wiadomo jaka wizura no i jakie sztuki w niej plywaja,prubowalem z moja 75 do tego bez kolowrotka takze tylko mniejsze rdzawce siadaja a potrzebuje cos o sporym zasiegu zastanawiam sie nad cayman et roller ale czy wystarczy ?doradzcie cos pozdro

Awatar użytkownika
proca
Posty:689
Rejestracja:pn, 20 października 2008, 01:04

Re: kusza do kristiansundu

Postautor: proca » wt, 29 października 2013, 18:39

Ja mam omer cayman et 105 i zaopatrzony w dwie gumy chyba 16 mm to co dał producent i w Norweskich wodach sprawdzała się rewelacyjnie. Nie jest droga, a jest celna i mocna także polecam.
Piękne chwile: ...zapach zaszczanej pianki w szczelnie zamkniętym samochodzie, zimą przy włączonym ogrzewaniu!

Awatar użytkownika
wiewiur
Posty:615
Rejestracja:wt, 19 czerwca 2012, 16:59
Lokalizacja:Piaseczno

Re: kusza do kristiansundu

Postautor: wiewiur » wt, 29 października 2013, 18:50

Myśle że taż jest pytanie o to ile kasy masz do wydania na dziabe :)
Pozdrawiam
Michał "Wiewiur" Taniewski
http://m.youtube.com/#/user/czterookibil

wąski
Posty:25
Rejestracja:wt, 29 stycznia 2013, 13:07
Lokalizacja:tarnów sandefjord sunndalsora

Re: kusza do kristiansundu

Postautor: wąski » śr, 30 października 2013, 23:00

Dlugo nikt sie nie odzywal takze sprzet juz zostal zamowiony :) W kazdym razie widze proca ze poszedem w dobrym kierunku zamowilem rollera 105 tyle ze spettona mam nadzieje ze nie bedzie gorszy od omera ale to sie okaze byl po nizszej cenie i dostepny od zaraz a niejak to nieraz bywa na znanej nam stronie scu 7dni co w praktyce moze oznaczac 2 tygodnie :evil: Z taka dziaba metrowe czarniaki juz nie beda za duze jak to bylo do tej pory.Proca jaki realny zasieg ma twoj omer ?

Awatar użytkownika
proca
Posty:689
Rejestracja:pn, 20 października 2008, 01:04

Re: kusza do kristiansundu

Postautor: proca » pt, 8 listopada 2013, 22:26

Ja zawsze staram się podejść jak najbliżej dla pewności, ale będąc w Norwegii miałem okazję popróbować z dystansu i myślę, że z 4m bez problemu przebijało czerniaki. Ale sam musisz ocenić, wrzuciłem filmik na forum w dziale filmowym viewtopic.php?f=51&t=3468

Ocena dystansu jest bardzo subiektywna :) Myślę, że roller 105 którego kupiłeś, na pewno będzie równie dobry jak mój omer o ile nie lepszy. Powodzenia!

PS. daj znać jak poszło
Piękne chwile: ...zapach zaszczanej pianki w szczelnie zamkniętym samochodzie, zimą przy włączonym ogrzewaniu!

Awatar użytkownika
kolumb7
Posty:420
Rejestracja:pn, 9 września 2013, 15:14
Lokalizacja:Norwegia

Re: kusza do kristiansundu

Postautor: kolumb7 » sob, 9 listopada 2013, 02:07

Witam.Pukawka na Norwegie ma byc mobilna z dobrym zasiegiem,szybka i ekonomiczna w uzyciu do zawodow.Dopasowana do umiejetnosci lowcy!!!!.Dla relaksu nozem upoplujesz kolacje.Ogolnie powyzej 100cm bedzie ok .Znajomosc lowiska jest kluczem do sukcesu.To tak z mojego doswiadczenia.Pozdrawiam z Norwegii :wave:


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości

cron