[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pomoc przy wyborze mokrego -Spearfishing.pl

Pomoc przy wyborze mokrego

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
labo1983
Posty:32
Rejestracja:czw, 4 września 2014, 21:43
Lokalizacja:MILTON KEYNES
Kontaktowanie:
Pomoc przy wyborze mokrego

Postautor: labo1983 » sob, 6 września 2014, 14:36

Witam prosze doswiadczonych kolegow o rzucenie okiem na http://www.decathlon.co.uk/7-mm-subea-m ... 73164.html mokry . czy warto to kupic i czy da rade w tym plywac wrzesien /pazdziernik . z gory dodam ze jestem zmarzluchem - obecnie mam cos takiego 1,5 - 2 mm ( http://www.sportsdirect.com/no-fear-men ... e=88820703 ) kupilem w promocji ale po 15 sekundach ucieklem z wody .lol :rotflmao:

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Pomoc przy wyborze mokrego

Postautor: nemesis » sob, 6 września 2014, 17:04

Mam tribordową szóstkę i jest mega sztywna, choć ciepła. Da radę w tym pływać i się uczyć, tylko trochę krępuje ruchy.

do0r5
Posty:73
Rejestracja:wt, 16 października 2012, 09:44

Re: Pomoc przy wyborze mokrego

Postautor: do0r5 » ndz, 7 września 2014, 19:21

Cześć, mam taką ja i moja żona wersję damską.
Mam ją od marca tego roku to był mój pierwszy kombinezon do nurania OW.
Kupiłem ją bo jest stosunkowo tania i potraktowałem ją jako tą pierwszą.
Nurkujemy tylko free.

Zalety:
- Łatwo się zakłada, bez mydła itp.
- Na głowie ma coś co pomaga się "wybomblować"
- Dodatkowe manszety na kostkach i nadgarstkach dobrze izolują wymianę wody w tych miejscach
- Mnie jest bardzo ciepło mojej żonie która jest zmarzluchem niesamowitym, również nie marznie.
- Przez zamek mimo złudzeń nie wymienia się woda pod zamkiem jest gruba zakładka z neopranu która dobrze izoluje.
- Cena
- wzmocnienia na kolanach.

Wady:
- Kaptur wokół twarzy posiada szef, jak jest bardzo zimna woda i chce się popatrzeć do przodu płynąć poziomo, woda wlewa mi się i to jest uciążliwe, na zimniejszą wodę kupie dodatkowo kaptur strikte do free.
- Nie posiada wzmocnienia do ładowania kuszy, mnie to nie przeszkadza przez mostek przechodzi zamek i da się go wykorzystać do nabijania.
- Ja mam w niej bardzo dużą pływalność, abym miał ma 10 metrach zerową biorę 8 - 9 kg i początek to mocne machanie, normalnie pływam teraz z 11 kilogramami na uprzęży i tak do 15 metrów bo potem to już idę na dno jak kamień.

Generalnie, lubię ją, jest wygodna, ciepła, szybka do zakładania, mnie jest w niej dobrze

My używamy tego skafandra wraz z rękawicami i skarpetami 5mm.

Pozdrawiam
Patryk i Asia

Awatar użytkownika
labo1983
Posty:32
Rejestracja:czw, 4 września 2014, 21:43
Lokalizacja:MILTON KEYNES
Kontaktowanie:

Re: Pomoc przy wyborze mokrego

Postautor: labo1983 » pn, 8 września 2014, 01:00

dziękuję bardzo za Pełną profesjonalna RECENZJE skafandra .- kupuje jako pierwszy do nurania

Awatar użytkownika
labo1983
Posty:32
Rejestracja:czw, 4 września 2014, 21:43
Lokalizacja:MILTON KEYNES
Kontaktowanie:

Re: Pomoc przy wyborze mokrego

Postautor: labo1983 » pt, 12 września 2014, 20:51

Powiem tak .. skafander nawet nawet

PLUS bardzo duzy to JEST naprawde cieplo . z powodzeniem mogli go nazwac SEMI DRY -

MINUSY

SZTYWNY jak cholera
bez pasa balastowego nie da rady plywac - nie wspominajac o zanurkowaniu .

nie wiem czy ja mam jakas dluzsza szyje ... kaptur jest tak jakby za maly - odgina mi troche glowe do tylu .

1,5 godziny w wodzie nie zmarlem ani troche - ba nawet sie nie zziebilem .

Obrazek

musze szybko skombinowac jakis pas balastowy


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości