[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zapis w karcie wędkarskiej -Spearfishing.pl

Zapis w karcie wędkarskiej

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Bruno
Posty:24
Rejestracja:czw, 6 lutego 2014, 15:34
Zapis w karcie wędkarskiej

Postautor: Bruno » czw, 30 kwietnia 2015, 12:46

Już jest zapis w karcie wędkarskiej o zezwoleniu na łowiectwo podwodne i nie trzeba już mieć karty łowcy podwodnego i opłaty czy to jest prawda bo tak mi ostatnio wędkarz powiedział

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: Zapis w karcie wędkarskiej

Postautor: ptja » czw, 30 kwietnia 2015, 13:17

Nic nam nie wiadomo o nowelizacji ustawy, a mało prawdopodobne, byśmy to przegapili, więc to IMHO jakieś nieporozumienie.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Zapis w karcie wędkarskiej

Postautor: Drifte » czw, 30 kwietnia 2015, 18:46


Bruno
Posty:24
Rejestracja:czw, 6 lutego 2014, 15:34

Re: Zapis w karcie wędkarskiej

Postautor: Bruno » wt, 9 czerwca 2015, 20:34

Dzisiaj odebrałem kartę łowcy podwodnego cieszę się i szukam miejsc w województwie śląskim do połowów czy ktoś coś wie a tak nawiasem to dałem tylko zaświadczenie o zdanym egzaminie na kartę wędkarska i 10 zł w starostwie no i poprosiłem o kartę łowcy i nie było najmniejszego problemu

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Zapis w karcie wędkarskiej

Postautor: Drifte » wt, 9 czerwca 2015, 21:06

I bardzo dobrze, podaj jeszcze kolego z jakiego jesteś miasta, żeby ludzie wiedzieli w razie co gdzie nie robią problemów.

Awatar użytkownika
franek1982
Posty:129
Rejestracja:ndz, 17 maja 2015, 19:07
Lokalizacja:Lillestrøm /Pelplin
Kontaktowanie:

Re: Zapis w karcie wędkarskiej

Postautor: franek1982 » wt, 9 czerwca 2015, 21:17

Ja jutro składam papiery i napisze czy były problemy w starostwie. Jednak jak poszłam do związku wedkarskiego zapytać o egzamin i wypełnienie zaświadczenia usłyszałem (nie ma problemu) :D
Oprócz tego wydali mi też kartę wędkarską której nie odebrałem w 2011 roku ponieważ wyjechałem do pracy.
Ciekawe co powiedzą gdy się ich zapytam o udostępnienie jakiegoś jeziora :lol:

Bruno
Posty:24
Rejestracja:czw, 6 lutego 2014, 15:34

Re: Zapis w karcie wędkarskiej

Postautor: Bruno » śr, 10 czerwca 2015, 08:30

Nie robią żadnych problemów w Będzinie a za egzamin, opłaty wszystkie i członkowskie w kole i po 10 zł w starostwie od sztuki karty na jednym egzemplarzu skserowanym do karty łowcy bo dwa wnioski są na tej samej ustawie pani powiedział karta łowcy i wędkarska z 1885 zapłaciłem 301 zł i mam do was prośbę gdzie w Śląskim chodzicie na ryby z kuszą


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 58 gości