[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro -Spearfishing.pl

Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów
Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro

Postautor: ivanadg » czw, 7 maja 2015, 22:04

Witam

Polował ktos może w Czarnogórze??? Wybieram się w sierpniu i chciałbym trochę info,
pozdrawiam łukasz
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
Cassidy
Posty:720
Rejestracja:wt, 3 sierpnia 2010, 21:22
Lokalizacja:Milanówek

Re: Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro

Postautor: Cassidy » pn, 11 maja 2015, 09:48

Byłem 3 albo 4 lata temu.A gdzie będziesz stacjonował?

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro

Postautor: emer » pn, 11 maja 2015, 19:07

zerknij na moje posty tez, w szukajce czarnogóra
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro

Postautor: ivanadg » pn, 11 maja 2015, 22:13

Jeszcze nie wybraliśmy miejsca ale zastanawiam się nad Herceg Novi albo Budva. chyba ,że znacie cos ciekawego?
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
Cassidy
Posty:720
Rejestracja:wt, 3 sierpnia 2010, 21:22
Lokalizacja:Milanówek

Re: Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro

Postautor: Cassidy » wt, 12 maja 2015, 08:05

Byłem w Budvie. Duży ośrodek turystyczny. Ruch na wodzie też bardzo duży. Najwięcej Rosjan, potrafią wchodzić z kuszami w slipach prosto z plaży. Pod wodą pięknie, urozmaicone dno, głazy wielkości domów i ryb jakby więcej niż w Cro. Jednak bez łódki trudno Ci będzie znaleźć spokojną miejscówkę. Pozwolenie kupisz bez problemu w sklepie nurkowym w samym starym mieście.

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro

Postautor: ivanadg » wt, 12 maja 2015, 23:41

Dzięki Cassidy za cenne info,

Trochę mnie zmartwiłeś z tym ruchem na wodzie. Może w takim razie zabiorę jakieś pływadełko większe. Orientujesz się może ile kosztuje pozwolenie na łowiectwo i co trzeba okazać? Z innej beczki. Możesz polecić jakieś apartamenty , noclegi lub restauracyjki albo cokolwiek co warto zjeść , zobaczyć itp?

pozdrawiam
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
Cassidy
Posty:720
Rejestracja:wt, 3 sierpnia 2010, 21:22
Lokalizacja:Milanówek

Re: Łowiectwo w Czarnogórze -MonteNegro

Postautor: Cassidy » śr, 13 maja 2015, 05:51

Uważaj w szczególności na wakacyjnych miłośników skuterów wodnych, często podchmielonych. Jeśli masz możliwość doczepienia do bojki flagi nurkowej to lepiej tak zrób. Co do cen za łowiectwo to juz nie pamiętam. Pisałem to kiedyś na forum, nawet wstawiałem ulotkę sklepu z pozwoleniami, ale temat zniknął. Do pozwolenia potrzebujesz tylko dw.osobisty. Apartamentów Ci żadnych nie polecę bo ja byłem z biura podróży. Knajpek jest wiele, też szczególnej jakiejś nie znam. Nie wiem jak dziś wygląda sytuacja z Rosjanami, ale parę lat temu było ich tam bardzo dużo i troszkę zawyżali ceny.
Co do polowań jak nie będziesz miał łódki to możesz zawsze wypłynąć z rodziną taksówką wodną na niedaleką wyspę sv.Nikola i tam popolować przy skałach
Ogólnie w okolicach Budvy jest mały dostęp z brzegu do wody z uwagi na wysokie brzegi, dlatego każdy kawałek plaży jest oblegany albo płatny.


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot]. i 8 gości

cron