[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Opcja "pomógł" -Spearfishing.pl

Opcja "pomógł"

Chcesz coś zmienić lub masz nowe pomysły dotyczące forum lub naszej strony?

Moderator:Goldfish

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów
Opcja "pomógł"

Postautor: ivanadg » czw, 14 marca 2013, 08:54

Na różnych forach pod avatarem jest taka opcja "pomógł" X razy ( w miejscu X jest ilość kliknięć pomógł). Polega to na tym,że gdy któryś z forumowiczów pomoże w jakiejś sprawie, odpowie na pytanie, czyt. okaże w jakikolwiek sposób pomoc drugiemu, można mu za to podziękować klikając w to "pomógł". Forumowicze, którzy mają doświadczenie i chętnie przekazują swoją wiedzę i pomagają innym kolegom i koleżankom mają dużo takich pomógł. Świadczy to o ich wiedzy , doświadczeniu i chęci pomagania. Wg mnie jest to fajna sprawa i tu moje pytanie czy u nas można by było coś takiego zrobić?
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Opcja "pomógł"

Postautor: doox » czw, 14 marca 2013, 10:58

Można zrobić. W ogóle myślimy o zmianie silnika forum żeby usprawnić użytkowanie. Pracujemy na wielu frontach na raz.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
brokok
Posty:23
Rejestracja:wt, 8 marca 2016, 21:32
Lokalizacja:Góra powiat Pszczyński

Re: Opcja "pomógł"

Postautor: brokok » pt, 11 marca 2016, 15:43

Też się z czymś takim spotkałem na forum poświęconemu historii, ale tam absolutnie nie zdało to egzaminu, gdyż znaleźli się chętni, którzy wręcz prosili, aby kliknąć że pomogli. Tę opcję uważam za zbyteczną, aczkolwiek to tylko moje zdanie.


Wróć do „Sugestie i problemy z forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron