[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[OPINIA] Subprof.com - Strona 2 -Spearfishing.pl

[OPINIA] Subprof.com

Robisz zakupy sprzętu łowieckiego? Podziel się ze wszystkimi swoją opinią o sklepie.
Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów
Re: [OPINIA] Subprof.com

Postautor: ivanadg » śr, 8 maja 2013, 13:39

Jest paczka Panowie ! Nareszcie :)
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: [OPINIA] Subprof.com

Postautor: ivanadg » pt, 10 maja 2013, 07:05

Paczki rozesłane
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

traper
Posty:77
Rejestracja:pn, 5 października 2009, 13:19

Re: [OPINIA] Subprof.com

Postautor: traper » pn, 13 maja 2013, 21:03

Paczuszka dotarła.
Dzieki Łukasz zdrówka.

Sorcerer001
Posty:130
Rejestracja:ndz, 13 lipca 2014, 12:20
Lokalizacja:Wyspy Kanaryjskie // Fuerteventura
Kontaktowanie:

Re: [OPINIA] Subprof.com

Postautor: Sorcerer001 » śr, 8 października 2014, 22:04

Wystrzegajcie sie tego sklepu jakby ktos zamawial cos na wyspy kanaryjskie.

Pomijajac termin kiedy wyslano paczke (z tym sie liczylem) ze musze czekac min. miesiac.

Apogeum przyszlo po wysylce.

Paczka lezala 2 TYGODNIE w barcelonie w Hiszpanskiej izbie celnej. Dopiero jak spytalem TNT co jest grane to laskawie sie dowiedzialem ze idioci ze sklepu zle wystawili papiery celne i dostalem papiery - FACTURE COMERCIAL do wypelnienia.
Zeby bylo smieszniej factura comercial to jest faktura ktora ma wystawic sprzedajacy. Z laski swojej kazano mi ja SAMEMU WYPELNIC nie znajac danych firmy i wysylki. Tylko sobie w leb strzelic.

Paczka nie dojdzie do 15 (4 tygodnie od momentu przekazania kurierowi) robie chargeback karty i moge mnie pocalowac w d***.

Zarowno dlatego ze jak to po "hiszpansku", zarowno sklep jest winny, kurier ktory ma w dupie wszystko jak i ADUANA (izba celna), paczka moglaby sobie tak po prostu lezec miesiacami jesli wczesniej sam bym sie nie zatroszczyl co jest grane.

Nie mowiac juz o tym ze 1 korespondencja z TNT
#1 - Prosimy przeslac numer identyfikacji podatkowej
- odeslalem im numer identyfikacji obcokrajowca (NIE)
#2 - Prosimy o numer CIF/NIF (patrz #1), NIE jest nie wazne (co jest bzdura! bo ja moge miec tylko NIE!)
- odeslalem im odpowiedz wiadomo ze to kretyni delikatnie mowiac
#3 - Nie wiemy o co panu chodzi i w ramach czego dostalismy tego maila (fajnie bo mieli kopie poprzednij w mailu...)
- Ponownie przeslalem detale
#4 - Prosimy o wypelnienie FACTURA COMERCIAL - tu juz nie wytrzymalem i napisalem wprost do glupkow z TNT i subprof ze czekam do 15.10 na paczke i mam w d*** w jaki sposob oni sie z tego wywiaza bo ja tego nie bede wypelniac, zreszta nie mam potrzebnym danych.

Subprof odpisal mi zebym sie kontaktowal z TNT bo oni nie moga mi pomoc ...

Mieszkam tu juz troche i generalnie jestem przyzwyczajony do debilizmow ale tym razem przekroczyli wszelkie granice glupoty w tym kraju.
AIDA ***
FIM 41,9m 1'46"
CWT 33m
DRY STA 5'00 " / DYN 2'24"

Cayman GI mod HF 100cm 2x14mm / Cayman GI 75cm 1x18mm

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: [OPINIA] Subprof.com

Postautor: bruner » pn, 8 grudnia 2014, 14:24

Niektóre centra nurkowe oprócz usługi wypożyczenia sprzętu do nurkowania oferują także wypożyczanie sprzętu do łowiectwa podwodnego. Spróbuj się zorientować czy gdzieś tam na miejscu nie jest to możliwe. Albo wejdź w kontakt z jakimś miejscowym łowcą może.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/


Wróć do „Opinie o sklepach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron