[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
J.Leleskie, J.Łęsk -Spearfishing.pl

J.Leleskie, J.Łęsk

Wszelkie informacje dotyczące akwenów śródlądowych udostępnionych dla łowiectwa podwodnego w Polsce.

Moderator:tolek666

EnzO
Posty:19
Rejestracja:pn, 13 lipca 2015, 11:38
J.Leleskie, J.Łęsk

Postautor: EnzO » wt, 2 lipca 2019, 18:54

Niestety dane na mapie udostępnionej na forum są nieaktualne.
Kompania Mazurska dzierżawiąca Jeziora Leleskie, Łęsk nie sprzedaje pozwoleń na polowanie z kuszą.
Rozmawiałem przez telefon z właścicielem i jest otwarty na wznowienie połowów z kuszą, więc może ktoś ze Stowarzyszenia Spearfishing wystosuje meila lub wykona telefon. Człowiek jest gotów do rozmów a chyba wszystkim zależy by jezior dostępnych do łowiectwa było jak naj więcej.
Poniżej podaję telefon pod który dzwoniłem
Komania Mazurska teł. 530 837 502

Awatar użytkownika
Paweł_L
Posty:340
Rejestracja:pn, 2 kwietnia 2012, 12:16
Lokalizacja:Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: J.Leleskie, J.Łęsk

Postautor: Paweł_L » czw, 4 lipca 2019, 08:24

Dzierżawca rybacki wczesnej wprowadził zaporową cenę na Jezioro Łęsk - 300 zł za dzień. Ponieważ nie było pewnie chętnych, wycofał ofertę udostępnienia jeziora do amatorskiego połowu ryb kuszą. Moim zdaniem rozmawiać zawsze warto, ale nie za taką kwotę za pozwolenie.
Paweł Laskowski
Centrum Szkoleń i Badań Podwodnych
OLNUR
Tel. 505 839 511
active2@o2.pl
http://nurkowapolska.pl/

pix-łowca
Posty:13
Rejestracja:wt, 27 sierpnia 2013, 15:11

Re: J.Leleskie, J.Łęsk

Postautor: pix-łowca » pt, 2 sierpnia 2019, 23:02

Też rozmawiałem z właścicielem, jest chętny udostępnić jeziora. Jeśli są chętne osoby to piszcie do mnie na e-maila: wildpredator1@gmail.com
Może razem wynegocjujemy lepsze warunki.


Wróć do „Akweny udostępnione dla łowiectwa w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron