[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Pianka Cressi -Spearfishing.pl

Pianka Cressi

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28
Pianka Cressi

Postautor: Maver » śr, 1 kwietnia 2015, 22:11

Panowie mam pytanko. Jak wczesniej już pytałem Was o rozne pianki tak dzisiaj zdecydowalem sie na Cressi Camo :)) jestem slusznych rozmarow i potrzebowalbym 3XL ale biore Cressi 2XL jako motywacje do wziecia sie za siebie :)) pojawia sie jednak problem. Kurtke 7mm znalazlem bez problemu

http://www.scubastore.com/nurkowanie/cr ... n/553259/p

Jednak spodnie 5mm zabily mi cwieka :/ Interesuja mnie spodnie tylko i wylacznie na szelkach a z tego co widze na Scubastore takich nie ma :/ sa tylko kalesony :/ widac je tutaj:

http://www.scubastore.com/nurkowanie/cr ... n/553258/p

czy ktos orientuje sie czy w ogole sa z szelkami? Jesli tak to jak je dostac?

Pozdrawiam
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Pianka Cressi

Postautor: AlfredoWargas » śr, 1 kwietnia 2015, 22:34

viewtopic.php?f=46&t=4857


Tutaj koledzy wałkowali temat. Wychodzi na to że jeżeli chcesz mieć spodnie na szelkach (long john ) i upierasz się na Cressi Camo to musisz wybrać model Tecnica a nie Trecina

http://www.scubastore.com/nurkowanie/cr ... 7mm/8058/p
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28

Re: Pianka Cressi

Postautor: Maver » śr, 1 kwietnia 2015, 23:11

Alfredo, wlasnie teraz zastanawiam sie na 7mm kompletem. Widzialem ze Ty plywasz w Cressi, a w jakich grubosciach jesli wolno zapytac? Czy nie jest Ci za cieplo-zimno latem?
I najwazniejsze pytanie, czy ta ktora mi wyslales to na pewno Long Johny?
Tak pokazuje tez strona Cressi ale wiesz jak to jest...jak czlowiek nie widzi na zdjeciu a najlepiej na zywo to sie zastanawia :/

Pozdrawiam
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Pianka Cressi

Postautor: AlfredoWargas » czw, 2 kwietnia 2015, 00:37

Ta pianka z avatara to Cressi Tecnica Ultraspan 7mm kpl. - bardzo dobrze trzyma ciepło w wodzie "po za sezonem" i to do tego stopnia , że wrażenie przegrzania mam chwilę po założeniu na powietrzu nawet przy temperaturze minusowej . Spodnie na szelkach . Jeżeli szukasz pianki uniwersalnej lub cało sezonowej to zdecydowanie poleciłbym ci wybranie 5 mm . Łatwiej będzie odpuścić pływanie od listopada do maja (choć i tak 5 powinna sobie poradzić) jak się od maja do października przegrzewać żeby nie napisać ugotować .

Dla pewności podsyłam Ci dane z faktury : Cressi tecnica ultraspan 7mm brown camouflage- long john trousers 5 ref:(cle462505) kod 84741 . Jeżeli poszukasz wg. ref. lub kodu to na pewno dostaniesz long johny

tu masz link pod 5 mm. Co do siódemki to nie mam pewności czy wcześniejszy link rzeczywiście dotyczy long dżonów . Na scubastore co chwilę coś zmieniają w tych opisach

http://www.scubastore.com/nurkowanie/cr ... rs-/8057/p

Ponadto do 5 w chłodniejsze dni możesz założyć sobie docieplenie .

Pozdrawiam
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28

Re: Pianka Cressi

Postautor: Maver » czw, 2 kwietnia 2015, 09:16

Problem w tym ze ja zdecydowanie czesciej plywam po chlodnych wodach morza polnocnego i baltyckiego okalajace Danie dookola jak i w jeziorach na jej terenie niz w naszych pieknych jeziorach a tam jest zawsze chlodniej o 10 stopni na powierzchni niz w PL takze i woda jest zimniejsza. Dlatego zastanawiam sie jednak mocno nad 7mm. Mam 5mm, i powiem szczerze ze w maju nawet w czerwcu w morzu polnocnym potrfai ochlodzic 4 litery bardzo niefajnie i bardzo szybko :/
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Pianka Cressi

Postautor: AlfredoWargas » czw, 2 kwietnia 2015, 11:43

Cressi tecnica ultraspan 7mm brown camouflage- long john trousers 5 ref:(cle462505) kod 84741 - Będziesz Pan zadowolony :wink:
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28

Re: Pianka Cressi

Postautor: Maver » czw, 2 kwietnia 2015, 16:45

Znalazlem tylko to:

http://www.scubastore.com/nurkowanie/cr ... 7mm/8058/p

niestety model sie nie zgadza bo ze kod inny to logiczne :/ model ma jedna zla cyferke i cholera wie co to moze oznaczac... :/ a na zdjeciach nic nie widac :/
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron